Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
П'ятниця, 09 квітня 2010, 11:16    |

Календар та результати ігор

Інформація про турнір
Поради від переможців турніру з міні-футболу-2009 на кубок Віктора Пилипишина
Список зареєстрованих команд

Уважаемые команды, убедительная просьба брать на игры оригиналы своих документов, а именно ученические билеты с фотографиями и свидетельства о рождении - оригиналы, на каждого игрока для предъявления администратору турнира и тренеру команды-соперника. Это правило - обязательное условие принятия участия в турнире. Оно существует с первого дня игр. Командам без документов, подтверждающих возраст и личность игрока, по правилам турнира - автоматически засчитывается техническое поражение. Очень просим, обратить на это особое внимание, во избежание обид и претензий к администрации турнира!

Оператори колл-центру ГО "Кияни передусім!" найближчим часом (тел.4-999-888) зв'яжуться з усіма учасниками турніру, та повідомлять більш детальну інформацію про ігри.

Ігри, що відбулись 02/10/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Счет
ФИНАЛ шк.№ 153 ЧОРНОВОЛА, 37 б (ИГРЫ ЗА 3-е МЕСТО )
9:00-9:45 238, Деснянський 144, Солом'янський  3-6, перемога 144 школи
10:00-10:45 Дворова "Лісовий", Деснянський 37, Голосіївський  1-9, перемога 37 школи
11:00-11:45 Дворова "Оболонь", Оболонський
70, Шевченківський  2-6, перемога 70 школи
ИГРЫ ЗА 1-е 2-е МЕСТА
12:00-12:45 24, Шевченківський 76, Святошинський*  2-3, перемога 76 школи
13:00-13:45 241, Голосіївський 23 ліцей інтернат, Шевченківський  3-1, перемога 241 школи
14:00-14:45 5 Артисты, Подільський
Дворова "Барс1", Печерський  3-2, перемога "Артисти"

Ігри, що відбулись 01/10/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Счет
15-17 (IV тур) шк. №41 пр. ПЕРЕМОГИ, 7 а
15:00-15:45 Артисты, Подільський 70, Шевченківський  
16:00-16:45 Дворова "Барс1", Печерський Дворова "Оболонь", Оболонський  

Ігри, що відбулися 25/09/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Счет
15-17 (IV тур) шк. №41 пр. ПЕРЕМОГИ, 7 а
10:00-10:45 212 Деснянский 70, Шевченківський 3-0, перемога 70 школи
11:00-11:45 Артисты, Подільський Дворова "Оболонь", Оболонський 8-2, перемогли "Артисти"
12:00-12:45 Дворова "Барс1", Печерський 175, Шевченківський* 175 школа не з"явилась на гру
13:00-13:45 Дворова "Барс1", Печерський Дворова "Оболонь", Оболонський 1-3, перемогла "барс". Гравець команди "Оболонь" отримав травму
12-14 (полуфинал) шк.№ 153 ЧОРНОВОЛА, 37 б
10:00-10:45 23 ліцей інтернат, Шевченківський 37, Голосіївський 3-2, перемога 23 ліцею
11:00-11:45 241, Голосіївський Дворова "Лісовий", Деснянський 7-4-перемога 241 школи
9-11 (полуфинал)шк. № 38 ГОГОЛІВСЬКА, 31
10:00-10:45 144, Солом'янський 76, Святошинський* 1-6, перемога 76 школи
11:00-11:45 238, Деснянський 24, Шевченківський 238 школа прибула без документів, 24 школа відмовилася грати

Ігри, що відбулися 24/09/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Счет
15-17 (IV тур) шк. №24 вул. Теліги, 15 а
15:00-15:45 175, Шевченківський* ДСПШ№25-дворова, Святошинський 175 школу дискваліфіковано, гра 144 школи перенесена на 25.09
16:00-16:45 40, Святошинський 70, Шевченківський 8-3, перемога 70 школи
17:00-17:45 242 ФК "Київ", Подільський 212 Деснянский 5-0, перемогла 212 школа
18:00-18:45 Дворова "Street belens", Голосіївський Дворова "Барс1", Печерський 4-0, перемогла дворова "Барс1"
12-14 (IV тур) шк.№ 153 ЧОРНОВОЛА, 37 б
15:00-15:45 23 ліцей інтернат, Шевченківський "Лідер"№171, Печерський 5-0, перемога 23 ліцею інтернату
16:00-16:45 46, Солом,янський 37, Голосіївський 1-2, перемогла 37 школа
17:00-17:45 133, Печерський Дворова "Лісовий", Деснянський 1-3, перемогла дворова "Лісовий"
18:00-18:45 241, Голосіївський Дворова "Атлетік", Печерський 12-13, перемогла 241 школа
15-17 (1\16)шк. № 41 пр. ПЕРЕМОГИ, 7а
15:00-15:45 76, Святошинський* 175, Шевченківський* 8-4, перемога 175
16:00-16:45 Артисты, Подільський Дворова "Березнячки", Дніпровський 0-1-перемога артистів
17:00-17:45 Дворова "Дестройт", Дніпровський Дворова "Оболонь", Оболонський 3-0, технична перемога дворової "Оболонь" (дворова "Дейстройт" не з"явиласт


Ігри, що відбулися 18/09/2010

Группа Время игры Команда 1 Команда 2 Общий счет
15-17 (IV тур) шк. №41 пр. ПЕРЕМОГИ, 7 а
15-17 10:00-10:45 40, Святошинський Дворова "Троещина", Деснянский 3:2
15-17 11:00-11:45 301" Ураган 3", Деснянський 70, Шевченківський 2:3
15-17 12:00-12:45 138, Шевченківський Дворова "Барс1", Печерський 2:6
15-17 13:00-13:45 242 ФК "Київ", Подільський 261, Дарницький 3:0
15-17 14:00-14:45 Дворова "Street belens", Голосіївський Дворова "Унтер штейбл стар", Солом,янський 6:2
15-17 15:00-15:45 175, Шевченківський* 208 ліцей, Дніпровський 6:0
15-17 16:00-16:45 Дворова "Артисти" Дворова "Unisef", Дніпровський 3:1
15-17 (IV тур) шк.№ 153 ЧОРНОВОЛА, 37 б
15-17 10:00-10:45 246, Дніпровський 76, Святошинський 4:5
15-17 11:00-11:45 173, Солом,янський Дворова "Дестройт", Дніпровський 6:7
15-17 12:00-12:45 286, Голосіївський Дворова "Березнячки", Дніпровський 1:10
15-17 13:00-13:45 212 Деснянский 197, Свтошинський 3:2
15-17 14:00-14:45 Дворова "Оболонь", Оболонський СПИ№16, Святошинський 5:1
12-14 (1\16)шк. № 38 ГОГОЛІВСЬКА, 31
12-14 10:00-10:45 144 Форсаж-1, Солом'янський* 23 ліцей інтернат, Шевченківський 0:17
12-14 11:00-11:45 73 "73(2)", Шевченківський 46, Солом,янський 2:3
12-14 12:00-12:45 37, Голосіївський 76, Святошинський* 6:1
12-14 13:00-13:45 "Лідер"№171, Печерський Дворова"Акбарс", Дніпровський 3:2
12-14 14:00-14:45 133, Печерський 166, Солом,янський 6:5
12-14 15:00-15:45 87, Голосіївський Дворова "Лісовий", Деснянський 3:6
12-14 16:00-16:45 241, Голосіївський Дворова "Промінь", Дарницький 7:3
12-14 17:00-17:45 302, Дарницький Дворова "Атлетік", Печерський 4:5
9-11 (1\8) шк. №73 пр. ПЕРЕМОГИ, 86
9-11 10:00-10:45 Дворова "Салют", Деснянський 76, Святошинський* 3:8
9-11 11:00-11:45 175, Шевченківський* 24, Шевченківський 5:2
9-11 12:00-12:45 144 Солом,янський* ДСПШ№25-дворова, Святошинський 3:5
9-11 13:00-13:45 238, Деснянський Гімназія 30 5:1

Ігри, що відбулися 11/09/2010

Группа Время игры
Команда 1 Команда 2 Результаты игры (&# перемогла шк №***)






15-17 10:00-10:45
Дворова ФК "Коробка", Голосіївський Дворова "Троещина", Деснянский 1:4 перемогла "ТРОЕЩИНА"
15-17 11:00-11:45
40, Святошинський Суворівське училище, Печерський 2:1 перемогла шк №40
15-17 12:00-12:45
166, Солом,янський 70, Шевченківський 2:7 перемогла шк №70
15-17 13:00-13:45
301" Ураган 3", Деснянський Тех. Ліцей НТУ КПІ "Олімп", Шевченківський 3:0 перемогла шк №301 (техн)
15-17 14:00-14:45
138, Шевченківський 73, Шевченківський 1:0 перемогла шк №138
15-17 15:00-15:45
175, Шевченківський 242 ФК "Київ", Подільський 3:0 перемогла шк №242
15-17 16:00-16:45
175, Шевченківський 261, Дарницький 0:3 перемогла шк №261 (техн)
15-17 17:00-17:45
175, Шевченківський 208 ліцей, Дніпровський






15-17 10:00-10:45
Дворова"Омськ", Оболонський Дворова "Березнячки", Дніпровський 1:10 перемогла "БЕРЕЗНЯЧКИ"
15-17 11:00-11:45
111, Дарницький 197, Свтошинський 2:1 перемогла шк №197
15-17 12:00-12:45
28, Шевченківський СПИ№16, Святошинський 4:6 перемогла СПИ№16
15-17 13:00-13:45
21, Голосіївський 24, Шевченківський 7:0 перемогла шк №21
15-17 14:00-14:45
296, Дарницький 286, Голосіївський 2:8 перемогла шк №286
15-17 15:00-15:45
гімназія 136 "ФК Киев", Дніпровський 76, Святошинський 1:2 перемогла шк №76
15-17 16:00-16:45
"ФБФ", Деснянський Дворова "Оболонь", Оболонський 0:1 перемогла "ОБОЛОНЬ"
15-17 17:00-17:45
246, Дніпровський Дворова "Воскресенка" Дніпровський 8:2 перемогла шк №246






15-17 10:00-10:45
173, Солом,янський Дворова "ДСП", Печерський 4:3 перемогла шк №173
15-17 11:00-11:45
Дворова "Street belens", Голосіївський 224, Дніпровський 14:2 перемогла "STREET BELENS"
15-17 12:00-12:45
Дворова "Тріумф" Голосеевский Дворова"Барс 1", Печерський 15:4 перемогла "БАРС-1"
15-17 13:00-13:45
214 Оболонский Дворова "Дестройт", Дніпровський 6:3 перемогла "ДЕСТРОЙТ"
15-17 14:00-14:45
136 Днепровскийй Двовова "Артисти", Подільський 12:2 перемогла Дворова "Артисти"
15-17 15:00-15:45
212 Деснянский Дворова "Дезарди", Дарницький 7:3 перемогла шк №212
15-17 16:00-16:45
Дворова "Унтер штейбл стар", Солом,янський Дворова "Зміна" сзш.105, Дарницький 5:0 перемогла "УНТЕР ШТЕЙБЛ СТАР"
15-17 17:00-17:45
Дворова "Unisef", Дніпровський Дворова "КЛФ", Деснянський 9:4 перемогла "UNISEF"






12-14 10:00-10:45
67 футбольний клуб "Київ", Солом'янський 23 ліцей інтернат, Шевченківський 2:4 перемогла ліц №23
12-14 11:00-11:45
144 Форсаж-1, Солом'янський 208 ліцей, Дніпровський 2:1 перемогла шк №144 "ФОРСАЖ-1"
12-14 12:00-12:45
175, Шевченківський 46, Солом,янський 3:0 перемогла шк №46
12-14 13:00-13:45
153 гімназія ім Пушкіна, Шевченківський 241, Голосіївський 2:3 перемогла шк №241
12-14 14:00-14:45
112, Голосіївський Дворова"Акбарс", Дніпровський 1:16 перемогла "АКБАРС"
12-14 15:00-15:45
73 "73(2)", Шевченківський 35, Святошинський 3:0 перемогла шк №73
12-14 16:00-16:45
Дворова "Салют", Деснянський 37, Голосіївський 1:7 перемогла шк №37
12-14 17:00-17:45
63, Подільський "Лідер"№171, Печерський 0:8 перемогла шк №171






12-14 10:00-10:45
133, Печерський гімназія 283, Деснянский 4:1 перемогла шк №133
12-14 11:00-11:45
87, Голосіївський Дворова Ревостар, Солом,янський 3:0 перемогла шк №87
12-14 12:00-12:45
76, Святошинський Дворовая, Шевченківський 3:0 техн.перемога шк №76
12-14 13:00-13:45
302, Дарницький 238, Деснянський 7:1 перемогла шк №302
12-14 14:00-14:45
166, Солом,янський 119, Деснянський 8:2 перемогла шк №166
12-14 15:00-15:45
74, Солом,янський Дворова "Атлетік", Печерський 2:4 перемогла "АТЛАНТІК"
12-14 16:00-16:45
Дворова "Барселона", Шевченківський Дворова "Лісовий", Деснянський 2:10 перемогла "ЛІСОВИЙ"
12-14 17:00-17:45
Дворова "СКБК", Шевченківський Дворова "Промінь", Дарницький 0:3 перемогла "ПРОМІНЬ" (техн)






9-11 10:00-10:45
Суворівське училище, Солом,янський 189, Деснянський 3:2 перемогла шк №144
9-11 11:00-11:45
175, Шевченківський 24, Шевченківський 5:9 перемогла шк №24
9-11 12:00-12:45
112, Голосіївський ДСПШ№25-дворова, Святошинський 0:3 перемогла (техн) ДСПШ№25-дворова
9-11 13:00-13:45
73, Шевченківський 76, Святошинський 1:8 перемогла шк №76
9-11 14:00-14:45
Дворова "Салют", Деснянський Школа"Екологія та культура", Оболонський 8:3 перемогла "САЛЮТ"
9-11 15:00-15:45
208 ліцей, Дніпровський 238, Деснянський 3:4 перемогла шк №238
9-11 16:00-16:45
85, Голосіївський Гімназія 30 0:3 перемогла (техн) шк №30

РАСПИСАНИЕ ИГР ТУРНИРА

ПО МИНИ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ВИКТОРА ПИЛИПИШИНА

<

Дата

Школа/Адрес

Время игр

Суббота 11.09.2010

(15-17) № 24, Телиги, 15 а

10:00-17:45

 

(15-17) № 199, Бакинская, 12

10:00-17:45

 

(15-17) № 41, пр. Победы, 7 a

10:00-17:45

 

1/32 (12-14) лиц. № 153, Черновола, 37

10:00-17:45

 

1/32 (12-14) № 38, Гоголевская, 31;

10:00-17:45

 

(9-11) № 73, пр. Победы, 86;

10:00-16:45

 

 

 

Суббота 18.09.2010

(15-17) № 41, пр. Победы, 7 a

10:00-17:45

 

(15-17) лиц. № 153, Черновола, 37

10:00-13:45

 

1/16 (12-14) № 38, Гоголевская, 31;

10:00-17:45

 

1/8 (9-11) № 73, пр. Победы, 86;

10:00-13:45

 

 

 

Пятница 24.09.2010

(15-17) № 24, Телиги, 15 а

15:00-17:45

 

(15-17) № 41, пр. Победы, 7 a

15:00-17:45

 

1/8 (12-14) лиц. № 153, Черновола, 37

15:00-18:45

 

 

 

Суббота 25.09.2010

(15-17) № 41, пр. Победы, 7 a

10:00-13:45

 

 

Полуфинал (12-14) лиц. № 153, Черновола, 37

10:00-11:45

 

Полуфинал (9-11) № 38, Гоголевская, 31;

10:00-11:45

 

 

 

Пятница 01.10.2010

Полуфинал (15-17) № 41, пр. Победы, 7 a

15:00-16:45

 

 

 

Суббота 02.10.2010

Официальная церемония закрытия турнира

ФИНАЛ(15-17) лиц. № 153, Черновола, 37

11:30

 

ФИНАЛ (12-14) № 38, Гоголевская, 31;

10:00-10:45

 

ФИНАЛ (9-11) № 41, пр. Победы, 7 a

10:00-10:45

 

Ігри, що відбулися 21/05/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Cчет
шк.24 ТЕЛИГИ, 15 а (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
15:00-15:45 "Дестройт" Деснянський "Локомотив" Дарницький 3:0
16:00-16:45 "Сивас спорт" Дарницький "Бетмени" Святошинський 0:3
17:00-17:45 "Райтер" Дарницький "Сатурн" Дарницький 0:3
18:00-18:45 "Газ Мяс" Деснянський "КЛФ" Деснянський 1:3
шк.199 ул. БАКИНСКАЯ, 12 (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
15:00-15:45 Технологічний ліцей Дарницький "Заміна" Дарницький  3:5
16:00-16:45 "Унреал" Деснянський Дворова"Барс 2" Печерський  2:4
17:00-17:45 "Олпро" Деснянський "Дезарди" Дарницький  3:5
18:00-18:45 Дворова "The best" Печерський 278 Деснянський  0:3
шк.153 ЧЕРНОВОЛА, 37 (І тур) 12-14 лет охмадет
16:00-16:45 "Старт" Деснянський Дворовая Дарницкий  3:0
17:00-17:45 "Дербі" Деснянський "207" Деснянський  игра не состоялась
18:00-18:45 "Дарничани" Дарницький 229 Дніпровський  игра не состоялась
шк. 38 ГОГОЛЕВСКАЯ, 31 (І тур) 12-14 лет Цирк
16:00-16:45 Дворова "Атлетік" "Ліверпуль" Дніпровський  8:0
17:00-17:45 202 Деснянський НВК 240 Оболонський  игра не состоялась
18:00-18:45 "Динамо-Куиїв" Шевченківський "Восход" Дарницький  игра не состоялась
шк.23 САЛЮТНАЯ, 11 а (І тур) 12-14 лет м.Нивки
15:00-15:45 Слов'янська гімназія Дарницький "Лісовий" Деснянський  0:3
16:00-16:45 "ФК Рейнджер" Деснянський 119 Деснянський  0:5
17:00-17:45 "Маріупольска" Святошинський 295 Дарницький  игра не состоялась
шк.41 пр. ПОБЕДЫ, 7а (І тур) 9-11 лет
15:00-15:45 Оболонь Оболонський Школа"Екологія та культура" Оболонський  0:3
16:00-16:45 31 Дніпровський 226 Оболонський  3:0
17:00-17:45 Фенікс Деснянський 251 Деснянський  0:3
18:00-18:45 Гімназія 30 158 Дніпровський  3:0

Ігри, що відбулися 22/05/2010

<
Время игры Команда 1 Команда 2 Счет
шк.24 ТЕЛИГИ, 15 а (ІІ тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
10:00-10:45 Лицей КПІ Спарта Дарницький 4:1
11:00-11:45 Адімінг Деснянський "Унтер штейбл стар" Шевченківський 2:3
12:00-12:45 169 Шевченківський UNISEF Дніпровський 0:3
13:00-13:45 136 Дніпровський Технологічний ліцей Дарницький 7:0
14:00-14:45 173 Солом'янський 182 Дніпровський 14:2
15:00-15:45 Юність Подільський 224 Дніпровський 2:11
16:00-16:45 Арена Подільський Артисти Подільський 0:11
17:00-17:45 136 Дніпровський 245 Оболонський 6:2
18:00-18:45 Виноградар Подільський
Воскресінка Дніпровський 0:3
ул. БАКИНСКАЯ, 12 (ІІ тур) 15-17 лет
10:00-10:45 Переможець" Дарницький "Заміна" Дарницький 3:7
11:00-11:45 ДСП Печерський Дворова"Барс 2" Печерський 5:2
12:00-12:45 278 Деснянський "Дезарди" Дарницький 2:3
13:00-13:45 "Дестройт" Деснянський "Бетмени" Святошинський 2:1
14:00-14:45 "Сатурн" Дарницький "КЛФ" Деснянський 2:3
шк.153 ЧЕРНОВОЛА, 37 (ІІ тур) 12-14 лет охмадет
10:00-10:45 175 Шевченківський 119 Деснянський  4:1
11:00-11:45 19 Подільський Дворовая Шевченківський  5:8
12:00-12:45 101 Шевченківський 283 Деснянський  0:3
13:00-13:45 58 Шевченківський Ревостар Солом'янський  1:5
14:00-14:45 Престиж Солом'янський Барселона Шевченківський  0:3
15:00-15:45 171 Печерський Дворовес Святошинський  4:3
16:00-16:45 Лидер Солом'янський 238 Деснянський  0:3
17:00-17:45 Барселона Шевченківський 212 Деснянський  5:2
  18:00-18:45 Промінь Дарницький 188 Дніпровський  2:0
шк. 38 ГОГОЛЕВСКАЯ, 31 (ІІ тур) 12-14 лет
10:00-10:45 Дворовая Дарницький "Лісовий" Деснянський 1:2
11:00-11:45 Дворова "Атлетік" "Старт" Деснянський 11:1
12:00-12:45   119 Деснянський  
13:00-13:45      
14:00-14:45      
шк.41 пр. ПОБЕДЫ, 7a (ІІ тур) 9-11 лет
10:00-10:45 144 Солом'янський Престиж Солом'янський  10:0
11:00-11:45 175 Шевченківський 241 Голосіївський  11:1
12:00-12:45 24 Шевченківський 120 Дніпровський  8:4
13:00-13:45 "Переможець" Дарницький 238 Деснянский 2:6
14:00-14:45 Школа"Екологія та культура" Оболонський 31 Дніпровський 4:3
15:00-15:45 251 Деснянський Гімназія 30 0:2

Ігри, що відбулися 14/05/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Общий счет
шк.24 ТЕЛИГИ, 15 а (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
15:00-15:45 319 Голосіївський Ліцей КПІ Шевченківський 0:9
16:00-16:45 Дворовая (156) Подільський 245 Оболонський 0:3
17:00-17:45 "Глюки" Дніпровський "Арена" Подільський 0:3
18:00-18:45 "Бла бласт" Дарницький Дворова "Воскрісенка"Дніпровський 0:2
шк.199 ул. БАКИНСКАЯ, 12 (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
15:00-15:45 "Ботафого" Дарницький "Переможець" Дарницький не явились
16:00-16:45 27 Шевченківський 224 Дніпровський 0:3
17:00-17:45 169 Шевченківський 224 Дніпровський 3:0
шк.153 ЧЕРНОВОЛА, 37 (І тур) 12-14 лет охмадет
15:00-15:45 "Квазар" Солом'янський "Барселона" Шевченківський  0:3
16:00-16:45 170 Оболонський гімназія 283 Деснянський  0:3
17:00-17:45 "Фаворит" Дарницький "Барселона" Шевченківський  0:3
18:00-18:45 Дворова "Промінь" Дарницький Дворова"Київстайл"Дарницький  3:0
шк. 38 ГОГОЛЕВСКАЯ, 31 (І тур) 12-14 лет Цирк
15:00-15:45 Дворова Деснянський ліцей 171 Печерський  0:3
16:00-16:45 238 Деснянський Русановський ліцей Дніпровський  2:1
17:00-17:45 Дворова "Динамо-Київ" Дніпровський "Ревостар" Солом'янський  0:3
18:00-18:45 "Шара" Солом'янський "Дворовес" Святошинський  0:3
шк.23 САЛЮТНАЯ, 11 а (І тур) 12-14 лет м.Нивки
15:00-15:45 5 Печерський 97 Шевченківський  не явились
16:00-16:45 110 Голосіївський 197 "Победа" Святошинський  не явились
17:00-17:45 "Харді бойз" Дніпровський "Десятий раунд" Голосіївський  не явились
18:00-18:45 Деснянський Дворова Подільський  не явились
шк.73 пр. ПОБЕДЫ, 86 (ІІ тур) 9-11 лет
15:00-15:45 73 Шевченківський 175 Шевченківський  3:0
16:00-16:45 нвк Домінанта Дніпровський "Салют" Деснянський  1:5
17:00-17:45 Престиж Солом'янський 144 Солом'янський  матч не відбувся
шк.41 пр. ПОБЕДЫ, 7 а (І тур) 9-11 лет
15:00-15:45 261 Дарницький 7 Шевченківський  не явились
16:00-16:45 "Тайгер" Деснянський Дворова Дарницький  не явились
17:00-17:45 238 Деснянський 182 Дніпровський  не явились
18:00-18:45 120 Дніпровський 141 Дніпровський  3:0 по пенальті

 

Ігри, що відбулися 15/05/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Общий счет
шк.24 ТЕЛИГИ ТЕЛИГИ, 15 а (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
10:00-10:45 182 Дніпровський 147 Деснянський 4:1
11:00-11:45 "Прайм"
Дарницький
"Адімінг" Деснянський 0:3
12:00-12:45 "Легея" Дарницький "Гольфстрім" Шевченківський не явились
13:00-13:45 136 Дніпровський 188 Дніпровський 7:2
14:00-14:45 "Переможець" Дарницький "Унтер штейбл стар" Солом'янський 2:3
15:00-15:45 "Спарта" Дарницький "Метеор" Печерський 3:0
16:00-16:45 "Unisef" Дніпровський "Живчик" Дарницький 3:0
17:00-17:45 "Перемога" Дарницький ДСП Печерський 3:4
ул. БАКИНСКАЯ, 12 (ІІ тур) 15-17 лет
10:00-10:45 "Дербі" Шевченківський СПИН 16 Святошинський  4:5
11:00-11:45 "Блискавка" Святошинський Барс
 1:8
12:00-12:45 265 Дніпровський 214 Оболонський  4:2
13:00-13:45 "Восход-2" Дарницький 212 Деснянський  0:3
14:00-14:45 "Березнячки" Дніпровський Дворова "Энергия"  11:2
15:00-15:45 "Солом`янка" Солом'янський "Тріумф" Голосіївський  3:4
16:00-16:45 "Світязь" Дарницький 175 "Тайм-3" Шевченківський  5:6
шк.153 ЧЕРНОВОЛА, 37 (І тур) 12-14 лет охмадет
11:00-11:45 59 гімназія Голосіївський Дворова Шевченківський  3:6
12:00-12:45 188 Дніпровський
Дворова "Адідас"
 3:0
13:00-13:45 119 Деснянський 251 Деснянський  3:1
15:00-15:45 212 Деснянський "Суперник" Дніпровський  3:0
16:00-16:45 209 Деснянський "Легіон" Солом'янський  відмова
17:00-17:45 "Пітбуль" Святошинський "Київ-національний" Деснянський  відмова
шк. 38 ГОГОЛЕВСКАЯ, 31 (ІІ тур) 12-14 лет
11:00-11:45 Крістал Шевченківський 74 Солом'янський  0:1
12:00-12:45 19 Подільський 58 Шевченківський  Игры перенесены
13:00-13:45 7 Шевченківський 166 Солом'янський  3:0
14:00-14:45 37 Голосіївський Престиж Солом'янський  7:3
15:00-15:45 87 Голосіївський 227 Голосіївський  4:2
16:00-16:45 "Смена" Оболонський 302 Дарницький  2:3

 

Ігри, що відбулися 16/05/2010

Время игры Команда 1 Команда 2 Общий счет
шк.24 ТЕЛИГИ, 15 а (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
10:00-10:45 "Дестройт" Деснянський "Локомотив" Дарницький Игры отменены по погодным условиям
11:00-11:45 "Сивас спорт" Дарницький "Бетмени" Святошинський
12:00-12:45 "Смєна" Оболонський Технологічний ліцей Дарницький
13:00-13:45 "Райтер" Дарницький "Сатурн" Дарницький
14:00-14:45 "Газ Мяс" Деснянський "АЛФ" Деснянський
шк.199 ул. БАКИНСКАЯ, 12 (І тур) 15-17 лет м.Дорогожичи
10:00-10:45 "Живчик" Дарницький "Артисти" Подільський 1:8
11:00-11:45 "Заміна" Дарницький Дворова"Барс 1" Печерський Игры отменены по погодным условиям
12:00-12:45 Дворова"Барс 2" Печерський "Унреал" Деснянський
13:00-13:45 "Дезарди" Дарницький "Olpro" Деснянський
14:00-14:45 278 Деснянський Дворова Печерський "The best"
шк. 38 ГОГОЛЕВСКАЯ, 31 (І тур) 12-14 лет
10:00-10:45 Дворовая Дарницький Дворовая "Ua Galexy" Дніпровський 8:0
11:00-11:45 "Старт" Деснянський 183 Дніпровський
Игры отменены по погодным условиям
12:00-12:45 "Дербі" Деснянський "Вирлиця" Дарницький
13:00-13:45 "Дарничани" Дарницький 229 Дніпровський
14:00-14:45 "ФК Рейнджер" Деснянський "Лісовий" Деснянський
15:00-15:45  Дворова "Атлетік" "Ліверпуль" Дніпровський
16:00-16:45 202 Деснянський НВК 240 Оболонський
17:00-17:45 "Гном" Дарницький "Восход" Дарницький
шк.41 пр. ПОБЕДЫ, 7 а (І тур) 9-11 лет
10:00-10:45 5 Бориспіль Оболонь Оболонський Игры отменены по погодным условиям
11:00-11:45 158 Дніпровський 31 Дніпровський
12:00-12:45 226 Оболонський 240 Оболонський
13:00-13:45 "Екологія та культура" Оболонський Фенікс Деснянський
 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»




Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!