Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Середа, 31 березня 2010, 12:09    |

Список зареєстрованих команд (оновлено 10/05/2010 р.)

Інформація про турнір
Поради від переможців турніру з міні-футболу-2009 на кубок Віктора Пилипишина
Календар та результати ігор

№ школи Район П.І.Б. тренера Команда (группа) /кіл-сть
1 67 футбольний клуб "Київ" Солом'янський Філонєнко Денис Сергійович 12-14
2 144 Солом'янський Волинський Олексій Юрійович 9-11
3 144 Солом'янський Форсаж-1
12-14
4 144 Солом'янський Форсаж-2
12-14
5 144 Солом'янський
15-17
6 284 Дарницький Гринюк Дмитро Юрійович 15-17
7 Дворова ФК "Коробка" Голосіївський Краєвий Олександр Іванович 15-17
8 40 Святошинський Володарський Леонід Олександрович 15-17
9 166 Солом'янський Дацюк Віталій Олександрович 15-17
10 166 Солом'янський
12-14
11 Дворова Деснянський Олексієв Володимир Андрійович 12-14
12 шк Лобановського №319 Голосіївський Гриша Володимир Миколайович 15-17
13 шк Лобановського №319 Голосіївський
15-17
14 ліцей №100 "Соточка" Подільський Гончаренко Валерій Володимирович 12-14
15 ліцей №100 "Невловимі месники" Подільський
15-17
16 ліцей №100"Сокол" Подільський
15-17
17 16 Оболонський Котьонок Дмитро 9-11
18 263 Деснянський Жанна Вікторівна 12-14
19 102 Шевченківський Чернобровкіна Тетяна Григорівна 12-14
20 301" Ураган 3" Деснянський Гузор Юрій Васильович 15-17
21 301" Ураган 1" Деснянський Гузор Юрій Васильович 9-11
22 301"Ураган 2" Деснянський Гузор Юрій Васильович 15-17
23 199 Шевченківський Бачинський Олександр Сергійович 9-11
24 199 Шевченківський
12-14
25 199 Шевченківський
15-17
26 138 Шевченківський Рачковський Володимир Тарасович 15-17
27 175 Шевченківський Амбросов Микола Миколайович 9-11
28 175 Шевченківський
12-14
29 175 Шевченківський
15-17
30 175 Шевченківський
15-17
31 175 Шевченківський
15-17
32 Дворова"Троещина" Деснянський Астахов Володимир Генадійович 15-17
33 дворова"Барселона" Солом'янський Тимофєєв Віктор Іванович 15-17
34 Дворова" Водолази" Печерський Шулькевич В'ячеслав Анатолійович 15-17
35 Школа №6 Подільський Дмитро Добровський 15-17
36 151 Голосіївський Ковригін Антон В'ячеславович 9-11
37 151 Голосіївський
12-14
38 151 Голосіївський
15-17
39 113 Дарницький Кучма Олександра Тихонівна 15-17
40 249 Деснянський Галетій Іванна Миколаївна 9-11
41 Дворова"kings" Голосіївський Сушон Сергій Костянтинович 15-17
42 82 Шевченківський Чабала Лариса Вікторівна 15-17
43 153 гімназія ім Пушкіна Шевченківський Тимошенко Оксана Василівна 12-14
44 145 ФК "145" Печерський Ципко Артем Ігорович 15-17
45 Суворівське училище Печерський Полий Олександр Олександрович 15-17
46 112 Голосіївський Хмєлецький Юрій Костянтинович 9-11
47 112 Голосіївський
12-14
48 112 Голосіївський
15-17
49 Дворова "Дюсш 15" Голосіївський Пухальський Кирило Валентинович 12-14
50 Дворова "Кристалл" Шевченківський Івженко Максим Юрійович 12-14
51 105 Дарницький Круглов Андрій Сергійович 12-14
52 105 Дарницький
15-17
53 105 Дарницький
15-17
54 Дворова "Кристалл" Шевченківський Ткаченко Владислав Олегович 12-14
55 172 Шевченківський Захаров Володимир Ілліч 9-11
56 172 Шевченківський
12-14
57 172 Шевченківський
15-17
58 Дворова "Монобух" Деснянський Бондарева Жанна Вікторівна 12-14
59 дворова"Шухер" Святошинський Нагорний Сергій Семенович 15-17
60 73 Шевченківський Горенко Святослав Анатолійович 9-11
61 73 "73(1)" Шевченківський
12-14
62 73 "73(2)" Шевченківський
12-14
63 73 Шевченківський
15-17
64 ФК Анатолія Конькова"Старт" Шевченківський Мирошин Віктор Миколайович 12-14
65 проф ліцей НАУ ФК "ПЛ НАУ" Солом'янський Раймон Олексій Євгенович 15-17
66 19 Подільський Янченко Андрій Валентинович 9-11
67 19 Подільський
15-17
68 242ФК "Київ" Подільський Данилюк Євген Сергійович і тренер Иоффе Марк Євсеєвич 15-17
69 7 Шевченківський Тищенко Леонід Анатолійович 9-11
70 7 Шевченківський
12-14
71 7 Шевченківський
15-17
72 140 "Победа" Святошинський Белошицька Любов Михайлівна 9-11
73 140 "Победа" Святошинський
12-14
74 140 "Победа"*** Святошинський
15-17
75 155 Шевченківський Вошко Сергій Петрович 15-17
76 155 Шевченківський
12-14
77 Дворова "ДЮСШ 17" Подільський Швець Микола Леонідович 12-14
78 дворова"Легион" Солом'янський Бобенко Роман 15-17
79 дворова Подільський Белянко Юрій Сергійович 15-17
80 шк Меридіан "Меридиан" Подільський Ульховик Андрій Дмитрович 12-14
81 Дворова Оболонський Кучер Дмитро Юрійович 15-17
82 110 Голосіївський Максименко Юлія Леонідівна 9-11
83 110 Голосіївський
12-14
84 97 Шевченківський Копайвара Олег Миколайович 12-14
85 261 Дарницький Комар Віталій Юрійович 15-17
86 Дворова"Калачи" Дарницький Козаченко Антон Миколайович 15-17
87 Дворова"Звезда" Шевченківський Фомина Галина Леонідівна 15-17
88 23*** Деснянський Ивасюк Ігор Миколайович 15-17
89 Дворова "Салют" Деснянський Есмуханов Рустам Муратович 9-11
90 Дворова "Салют" Деснянський
9-11
91 Дворова "Салют" Деснянський
12-14
92 Дворова "Салют" Деснянський
12-14
93 ліцей Універсум Шевченківський Журавльов Сергій Олексійович 15-17
94 ліцей КПІ Шевченківський Кривенда В'ячеслав Сергійович 15-17
95 156-заміна на дворову Подільський Калаба Андрій Петрович 15-17
96 101 Шевченківський Майданник Інна Вікторівна 12-14
97 70 Шевченківський Андреєв Володимир Анатолійович 15-17
98 дворова"Энергия" Солом'янський Слєпушкін Олександр Олександрович 15-17
99 63 Подільський Михайлюк Андрій Борисович 12-14
100 ліцей 38 Шевченківський Майборода Віталій Іванович 12-14
101 163 Шевченківський Шличкова Зоряна Ігорівна 12-14
102 163 Шевченківський
15-17
103 43 Шевченківський Наумов Олег Вікторович 12-14
104 23 ліцей інтернат Шевченківський Ушакова Ірина Олександрівна 12-14
105 23 ліцей інтернат Шевченківський
15-17
106 27 Шевченківський Башко Анатолій Олександрович 15-17
107 6 Подільський Людмила Максимівна 12-14
108 дворова Подільський Боданов Олег 12-14
109 153 гімназія ім Пушкіна Шевченківський Юрченко Сергій Іванович 9-11
110 99 Дарницький Віталій Володимирович 15-17
111 169 Шевченківський Карасевич Сергій Анатолійович 9-11
112 169 Шевченківський
12-14
113 169 Шевченківський
15-17
114 208 ліцей Дніпровський Єрмолко Віталій Іванович 9-11
115 208 ліцей Шевченківський Єрмолко Віталій Іванович 12-14
116 208 ліцей Шевченківський Єрмолко Віталій Іванович 15-17
117 дворова "Арена" Подільський Мосиєнко Сергій Володимирович 9-11
118 дворова "Арена" Подільський Шпанарський Михайло В'ячеславович 12-14
119 48 гімназія Шевченківський Безнощук Василь Володимирович 9-11
120 25 Шевченківський Холоденко Микола Михайлович и Губенков Федір Миколайович 12-14
121 25 Шевченківський
15-17
122 85 Голосіївський Важесова Олєна 12-14
123 46 Солом'янський Агеєв Анатолій Володимирович 12-14
124 46 Солом'янський
15-17
125 49 Шевченківський Юхимець Сергій Григорович 12-14
126 49 Шевченківський
12-14
127 49 Шевченківський
15-17
128 45 Подільський Чиж Олег- капітан 15-17
129 коллегіум "Олімп" Оболонський Воронович Ольга Федорівна 12-14
130 1 Київська гімназія Святошинський Бандар Салих Мансурович 12-14
131 нвк Домінанта Дніпровський Собкович Олександр Дмитрович 9-11
132 1 Київська гімназія Святошинський Калумбет Владислав Олегович 12-14
133 70 Шевченківський Коваль Віктор Олександрович 9-11
134 70 Шевченківський Коваль Віктор Олександрович 12-14
135 265 Дніпровський Балась Максим Сергійович 15-17
136 162 Святошинський Репик Анатолій Анатолійович 12-14
137 156 Подільський Мущенок Олександр Ігорович 15-17
138 139 Шевченківський Яковчук Юрій Олександрович 12-14
139 58 Шевченківський Кольцов Андрій Максимович 12-14
140 1 Шевченківський Грицина Юрій Васильович 12-14
141 дворова "Галактикос" Подільський Висоцький Руслан Михайлович 15-17
142 63 Подільський Мирошник Віталій Миколайович 9-11
143 197 "Победа" Святошинський Белз Давид Олександрович 12-14
144 227 Голосіївський Макаєва Надія Анатоліївна 12-14
145 227 Голосіївський Макаєва Надія Анатоліївна 12-14
146 227 Голосіївський Макаєва Надія Анатоліївна 15-17
147 241 Голосіївський Пилипенко Олександра Віталіївна 12-14
148 Дворова Оболонський Білоус Сергій Володимирович 12-14
149 166 Солом'янський Юрій Федорович 9-11
150 295 гімназія "Діалог" Дарницький Філатов Михайло капітан 12-14
151 24 Шевченківський Богданов Валерій 12-14
152 59 гімназія Голосіївський Лупандін Віталій Володимирович 12-14
153 Дворова"Омськ" Оболонський Лучен Руслан Сергійович 15-17
154 дворова"КТМТБ" Солом'янський Поліщук Віталій Володимирович 15-17
155 дворова Подільський Осинський Валентин Ігорович 15-17
156 Дворова"Біла Сила" Дарницький Кравчук Артем Олександрович 12-14
157 274 Дарницький Залевський Вадим Олексійович 15-17
158 Дворова"Спарта" Шевченківський Фасенюк Іван Володимирович 15-17
159 Дворова "the best" Печерський Новіцький Петро Володимирович 15-17
160 136 гімназія Дніпровський Шихов Ігор - капітан 15-17
161 Дворова Оболонський Карпинський Дмитро Володимирович 15-17
162 гімназія києво-могилянський коллегіум "Атлет" Деснянський Брусов Даниіл Олексійович 9-11
163 121 Солом'янський Бортко Віталій - капітан 9-11
164 121 Солом'янський Олишевко Максим Миколайович 15-17
165 290 Дарницький Лисенко Тетяна ОлександрІвна 15-17
166 85 Голосіївський Красюк Ірина Володимирівна 9-11
167 85 Голосіївський Красюк Ірина Володимирівна 15-17
168 Славянська гімназія Дарницький Курпита Михайло Іванович 9-11
169 28 Шевченківський Секер Павло Олександрович 15-17
170 21 Голосіївський Циба Євген 15-17
171 314 Дарницький Рикеда Микола Ігорович 12-14
172 Дворова Дарницький Цимбалюк Артем Валерійович 12-14
173 ліцей "Престиж" Солом'янський Кардаш Ілля Вікторович 12-14
174 296 Дарницький Наставний Ілля В'ячеславович 15-17
175 123 Подільський Момотенко Василій Іванович 15-17
176 161 Солом'янський Степанов Олексій 15-17
177 186 Голосіївський Гребєнкін Максим (капітан) 15-17
178 Русанівський ліцей Дніпровський Маркиросян Оксана Миколаївна 12-14
179 15 Голосіївський Дмитро 9-11
180 189 Деснянський Резоненко Тетяна Миколаївна 9-11
181 Дворова "Успіх" Голосіївський Лупандін Віталій Володимирович 12-14
182 Дворова "Гладіатори" Дарницький Бурхан Віталій 12-14
183 261 Дарницький Олександр Дмитрович 9-11
184 колледж ресторанного хозяйства Печерський Адаменко Євген Юрійович 15-17
185 гімназія 136 Дніпровський Чумак Денис Сергійович 15-17
186 Дворова"Кристал" Дніпровський Матвієнко Олексій Валерійович 15-17
187 Дворова"Акбарс" Дніпровський Бондарчук Євген Миколайович 12-14
188 35 Святошинський Правук Юра 12-14
189 Дворова"Барселона" Дарницький Зайцев Андрій 12-14
190 37 Голосіївський Булаєнко Віктор Данилович 15-17
191 37 Голосіївський Булаєнко Віктор Данилович 12-14
192 Дворова дарницький/дніпровський Яковенко Володимир Віталійович 15-17
193 Дворова"Униспорт"
Бондарчук Євген Миколайович 15-17
194 "Лідер"№171 Печерський Євген Олексійович 12-14
195 Дворова"Оболонь" Оболонський Іванов Євген Олександрович 15-17
196 6 Подільський Заколюкина Наталя Василівна 12-14
197 "ФБФ" Деснянський Полосов Ярослав Олександрович 15-17
198 184 Дніпровський Амонов Алишер 9-11
199 184 Дніпровський Амонов Аіишер 12-14
200 ліцей"КПИ" Солом'янський Солтис Ярослав Володимирович 12-14
201 32 Дарницький Василенко Тетяна Михайлівна 12-14
202 Дворова"Олимпиець" Деснянський Завадський Олександр Олександрович 12-14
203 "Костоломи" Дворова Деснянський Степанчук Богдан Федорович 15-17
204 246 Дніпровський Ярич Денис Валерійович 15-17
205 Дворова"Фенікс" Дніпровський Гнилоскуренко Святослав Віталійович 9-11
206 Футбольний клуб "Арсенал" Голосіївський Кулик Михайло 12-14
207 ФК "БудМастер"
Сомов Володимир Сергійович 8-9
208 СПИ№16 Святошинський Кузьменко Людмила Василівна 15-17
209 24 Шевченківський Яроха Володимир Вікторович 9-11
210 304 Святошинський Мельник Валерій Васильович 15-17
211 ДСПШ№25-дворова Святошинський Кривенда Андрій В'ячеславович 9-11
212 Дворова"Просто Друзі" Печерський Сиров Максим Костянтинович 15-17
213 ФК Галактика
Черненко Євген Павлович 15-17
214 302 Дарницький Базиленко Максим 12-14
215 197 Святошинський Котричко Юлія Володимирівна 12-14
216 197 Святошинський Котричко Юлія Володимирівна 15-17
217 260 " Ритм 260" Голосіївський Болгар Мая Анатоліївна 9-11
218 111 Дарницький Оксана Олександрівна 9-11
219 111 Дарницький Оксана Олександрівна 15-17
220 150 Голосіївський Урбан Володимир Володимирович 12-14
221 329 Дарницький Жук Євген Іванович 15-17
222 91 Шевченківський Лєнская Тетяна Андріївна 15-17
223 дворова "Форс-мажор" Солом'янський Лавриненко Максим Віталійович 15-17
224 школа-дитсадок"Кияночка" Шевченківський Гасарова Тетяна Володимирівна/Скопенко Віктор Павлович 9-11
225 Дворова Дніпровський Штепа Олександр Володимирович 15-17
226 коледж зв'зку Шевченківський Войтюк Олександр Валерійович 15-17
227 10 Подільський Андриєць Олександр Миколайович 15-17
228 10 Подільський Андриець Олександр Миколайович 12-14
229 307 Деснянський Костюк Олександр Миколайович 15-17
230 "Фейер Плей" Деснянський Биляр Ігор Петрович 15-17
231 Школа-гімназія"Ерудит" Солом'янський Ракитський Дмитро Валерійович 12-14
232 Політехнічний ліцей "КПІ" Шевченківський Сиваченко Дмитро Васильович 15-17
233 36 Голосіївський Швед Ірина Вікторівна 9-11
234 133 Печерський Поліщук Євген Петрович 15-17
235 133 Печерський Поліщук Євген Петрович 12-14
236 252" Оболонь" Оболонський Погорєлов Юрій Сергійович 12-14
237 87 Голосіївський Приходько Тетяна Костянтинівна 12-14
238 87 Голосіївський Приходько Тетяна Костянтинівна 15-17
239 174 Солом'янський Озеров Валентин Миколайович 12-14
240 24 Шевченківський Яроха Володимир Вікторович 12-14
241 24 Шевченківський Яроха Володимир Вікторович 12-14
242 24 Шевченківський Яроха Володимир Вікторович 15-17
243 24 Шевченківський Яроха Володимир Вікторович 15-17
244 Дворова "Десятий раунд" Голосіївський Середа Анатолій Володимирович 12-14
245 Дворова "Енергия" Шевченківський Литовченко Євген Анатолійович 12-14
246 Дворова "Старс" Дарницький Балкевич Олександр Володимирович 15-17
247 гімназія "Троещина" Деснянський Мельник-Головатюк Володимир Володимирович 12-14
248 177 Солом'янський Юсупова Оксана Борисівна 12-14
249 111 Дарницький Глєб Артем Олександрович 15-17
250 Дворова "Боги" Шевченківський Чайка Віктор Петрович 15-17
251 76 Святошинський Молчанова Наталя Сергіївна 9-11
252 76 Святошинський Молчанова Наталя Сергіївна 9-11
253 76 Святошинський Молчанова Наталя Сергіївна 12-14
254 76 Святошинський Молчанова Наталя Сергіївна 12-14
255 76 Святошинський Молчанова Наталя Сергіївна 15-17
256 "33 крутих бійця" Голосіївський Волінский Марк Павлович 12-14
257 Дворова"Березнячки" Дніпровський Плахотнюк Владислав Сергійович 15-17
258 286 Голосіївський Кириченко Ростислав Валерійович 15-17
259 Дворова "Киев чемпионс" Шевченківський Пирогов Кирило Олексійович 9-11
260 Дворова "Мотодор" Дніпровський Кофтун Денис Анатолійович 12-14
261 Гімназія №315 Дарницький Кравчинський Микита Васильович 15-17
262 5 Печерський Петров Дмитро Віталійович 12-14
263 Дворова"смена" Оболонський Слипуха Наталія Михайлівна 12-14
264 196 "Фортуна" Святошинський Литвиненко Дмитро Олександрович 15-17
265 302 Дарницький Гвоздєв Ілля Петрович 12-14
266 "Штурм" Святошинський Глава Сергій Володимиович 15-17
267 139 Шевченківський Яковчук Юрій Олександрович 12-14
268 Славянська гімназія Дарницький Романюк Ян Владиславович 12-14
269 Дворовая "Торпеда" Дарницький Лєщєнко Віктор Георгійович 15-17
270 173 Солом'янський Капустин Володимир Віталійович 15-17
271 177 Солом'янський Юсупова Оксана Борисівна 9-11
272 62 Дарницький Талоид Тамара Миколаївна 15-17
273 ліцей Престиж Солом'янський Котляр Олександр 9-11
274 ліцей Престиж Солом'янський Котляр Олександр 12-14
275 ліцей Престиж Солом'янський Котляр Олександр 15-17
276 275 Деснянський Євстратов Віталій Сергійович 15-17
277 309 Дарницький Глобовець Антон Володимирович 15-17
278 дворова"Максимус" Святошинський Малишенко Олександр Миколайович 15-17
279 Дворова Святошинський Кайдаш Петро Олександрович 12-14
280 108 Голосіївський Клименко Анатолій Петрович 15-17
281 Гімназія "Академія" Святошинський Автухов Олег Володимирович (тренер) 15-17
282 Дворова "Нивки" Подільський Онищенко Іван (капітан) 15-17
283 Дворова "Street belens" Голосіївський Шевельов Володимир (капітан) 15-17
284 318 Солом'янський Нагнібедюк Андрій (капітан) 15-17
285 318 Солом'янський Нагнібедюк Роман (капітан) 12-14
286 102 Шевченківський Савицький Андрій(капітан) 15-17
287 231 Оболонський Працьовитий Олександр Андрійович (капітан) 15-17
288 Дворова "Мавпочки" Подільський Швець Микола Леонідович 12-14
289 Дворова "Юність" Подільський Белянко Юрій Сергійович 15-17
290 футбольна школа Переможець Дарницький Гончаренко Ігор Степанович 12-14
291 футбольна школа Переможець Дарницький Гончаренко Ігор Степанович 15-17
292 Дворова"Ботафого" Дарницький Вакуленко Ярослав 15-17
293 Дворова "ППС" Дарницький Лившун Богдан 15-17
294 Дворова"Прайм" Дарницький Ходневич Дмитро 15-17
295 241 Голосіївський Рибчик Олександр Іванович (тренер) 9-11
296 241 Голосіївський Рибчик Олександр Іванович (тренер) 15-17
297 Дворова "Шара" Солом'янський Отдукво Денис Космосович 12-14
298 Французька школа"Анни Київської" Шевченківський Джандірова Аіда Шамильєвна 9-11
299 Дворова "Солом`янка" Солом'янський Волинський Олексій Юрійович 15-17
300 166 Солом'янський Остапчук Дмитро Миколайович 12-14
301 6 Подільський Добровольський Дмитро Олегович 15-17
302 74 Солом'янський Козєнчук Віталій Анатолійович 12-14
303 Дворова "Березочки" Деснянський Опрощенко Ігор Іванович 15-17
304 37 Шевченківський Руслан Некрасов 12-14
305 37 Шевченківський
15-17
306 клуб Арена Подільський Шпанарский Михаил Вячеславович 9-11
307 клуб Арена Подільський
12-14
308 клуб Арена Подільський
15-17
309 Дворова "Тріумф" Голосіївський Ярмак Олександр Олегович(капітан),Шолудько Денис Леонідович(тренер) 15-17
310 дворова"Дарниця" Дарницький Птуха Іван 15-17
311 дворова"Рембаза" Дарницький Пугач Александр 15-17
312 Дворова "Свитязь" Дарницький Куміков Ігор 15-17
313 Дворова "Барса" Дарницький Довгань Максим 15-17
314 Дворова"Легія" Дарницький Северін Ігор Вітальович 15-17
315 177 Солом'янський Юсупова Оксана Борисівна 15-17
316 Дворова "Блискавка" Святошинський Козловський Сергій Олександрович 15-17
317 Дворова Дарницький Романюк Віктор 15-17
318 214 Оболонський Феоктистов Віталій Анатольович 15-17
319 136 Дніпровський Зіневич Артем Валерьович 15-17
320 Дворова "Барселона" Шевченківський Войко Олександр Павлович 12-14
321 коледж ресторанного господарства Печерський Адаменко Євген Юрійович (капітан) Рейцен Владлен Сергійович (тренер) 15-17
322 Дворова "Восход 2" Дарницький Савенко Руслан (капітан) 15-17
323 212 Деснянський Голованов Сергій Васильович 15-17
324 170 Оболонський Черняк Максим Олегович 12-14
325 Дворова "Барселона" Деснянський Єргель Артур Ігорович 9-11
326 Дворова "Бікіні" Печерський Некрасов Константин 15-17
327 Дворова "Дербі" Шевченківський Ковальський Валерій Русланович 15-17
328 Дворова "Останній шанс" Подільський Швець Микола Леонідович 12-14
329 Дворова "Грант" Шевченківський Бучинський Олександр Віталійович 15-17
330 Дворова "Адімінг" Деснянський Вахрушев Сергій Константинович 15-17
331 Дворова "Барселона" Шевченківський Ковалевський Руслан Павлович (тренер) 12-14
332 гімназія 283 Деснянський Дубчак Владислав Віталійович (гравець) 12-14
333 ФК Переможець Дарницький Дубчак Владислав Віталійович (гравець) Дарницький 12-14
334 Дворова "Лівер сіті" Печерський Бойко Богдан Володимирович 12-14
335 дворова Фаворити Дарницький Мальшаков Павло 12-14
336 дворова МЮ Дарницький Демулецький Олександр 9-11
337 Дворова "Квазар" Солом'янський Бабіч Ігор Іванович тренер 12-14
338 59 гімназія Голосіївський Матуляк Юрій Васильович 12-14
339 188 Дніпровський Посмітюх Тамара Яківна тренер 15-17
340 Дворова "Спарта" Дарницький Козаченко Андрій Вікторович 15-17
341 Дворова "Гольфстрім" Шевченківський Пономарьов Денис Едуардович 15-17
342 Дворова "Ліверс" Солом'янський Голубов Ігорь Олексійович 9-11
343 Дворова "Унтер штейбл стар" Шевченківський Дроговоз Євген Олексійович 15-17
344 Дворова "Пітбуль" Святошинський Кайдаш Петро Олександрович 12-14
345 Дворова Ревостар Солом'янський Подолянюк Владислав Олександрович 12-14
346 Дворова "Мариупольская бетономешалака" Святошинський Ковальов Богдан Юрійович 12-14
347 Дворова "Метеор" Печерський Шелест Ярослав Ігорович 15-17
348 Дворова "Unisef" Дніпровський Декрет Дмитро тренер 15-17
349 Дворовая Шевченківський v Яроха Володимир Вікторович 12-14
350 Дворова "Динамо-Київ" Шевченківський Корнієвський Павло Сергійович тренер 12-15
351 Дворова "Живчик" Дарницький Шиндін Олексій Володимирович капітан 15-17
352 Дворова "Перемога" Дарницький Залеський Вадим Олексійович 15-17
353 Дворова "ДСП" Печерський Савінцев Андрій Артемович 15-17
354 №182 Дніпровський Корнутич Руслан Олегович 15-17
355 Дворова "Дворовес" Святошинський Трохимчук Віктор Генадійович 12-14
356 141 Дніпровський Лук`янчук Світлана Констянтинівна 9-11
357 "Бетмени" Святошинський Каснолицький Віталій Григорович 15-17
358 "Глюки" Дніпровський Клусенко Артем Сергійович 15-17
359 Дворова"Виноградар" Подільський Масієнко Сергій Вадимович 15-17
360 Гімназія східних мов №1 Святошинський Ковальов Богдан Юрійович 12-14
361 Гімназія №183 Дніпровський Єзан Паж Юрійович 9-11
362 Дворова"Тайгер" Деснянський Максюта Олена Вікторівна 9-11
363 №31 Дніпровський Сергій Гиденко 12-14
364 "Бла бласт" Дарницький Гамаюн Олександр Валерійович 15-17
365 Дворова "207" Деснянський Руденко Віталій капітан 12-14
366 238 Деснянський Іваницький Валерій Михайлович тренер 12-14
367 Дворова Дарницький Гончаренко Ігор Степанович 9-11
368 204 Дніпровський Тимур Калащан (капитан) 15-17
369 212 Деснянський Немазанний Андрій Віталійович 12-14
370 Дворова "Ураган" Дніпровський Беспалов Ярослав 9-11
371 Дворова "Суперник" Дніпровський Філіпов Владислав Володимирович 12-14
372 300 Деснянський Андрущенко Олександр 9-11
373 Дворова "Легіон" Солом'янський Сергей Завирюха 12-14
374 224 Дніпровський Сташенко Денис Артурович 15-17
375 306 Деснянський Дудченко Анатолій Васильович 15-17
376 119 Деснянський Підлужна Лілія Олександрівна 12-14
377 Дворова Деснянський Бужиджі Тамара Олександрівна 12-14
378 Дворова "Фенікс" Деснянський Горкуненко Георгій Андрійович 9-11
379 Дворова "Київ національ" Деснянський Новіцький Михайло Володимирович 12-14
380 224 Дніпровський Проскуріна Олена Сергіївна 15-17
381 158 Дніпровський Голенко Віталій Володимирович 9-11
382 251 Деснянський Сан Чун капітан 12-14
383 Технологічний ліцей Дарницький Гончаренко Олександр 15-17
384 147 Деснянський Ільінов Микита Володимирович 15-17
385 Дворова "Олпро" Деснянський Мельниченко Анатолій Васильович 15-17
386 Дворова"Барс 1" Печерський Руденко Ігор 15-17
387 Дворова"Барс 2" Печерський Руденко Ігор 15-17
388 Дворова"Барс 3" Печерський Руденко Ігор 15-17
389 209 Деснянський Голованов Сергій Васильович 12-14
390 Дворовая Деснянський

391 Дворовая "Ua Galexy" Дніпровський Глащук Тимофей Тарасович(капітан) 12-14
392 228 Дніпровський Владислав
393 Дворовая Дарницький Віталій Молочний(капітан) 12-14
394 31 Дарницький Щербаков Павло Іванович (батько) 9-11
395 Дворова "Старт" Деснянський Олег Демиденко (батько) 12-14
396 240 Оболонський Матвієнко Юрій Павлович (11 лет)-капитан. Матвієнко Павло Вікторович (093-009-05-40) 9-11
397 119 Деснянський Пономаренко Эвген Володимирович 12-14
398 Дворова "Унреал" Деснянський Пономаренко Эвген Володимирович 15-17
399 Дворова "Дестройт" Деснянський Захаров Богдан Федорович 15-17
400 Дворова "Штурм" Деснянський Ринда Артур 9-11
401 226 Оболонський Васянович Діма 12-14
402 Дворова "Дарницька" Дарницький Бучель Ярослав (капітан) 12-14
403 31 Дніпровський Хиденко Сергей 12-14
404 Двовова "Артисти" Подільський Жук Євген Іванович (капітан) 15-17
405 Дворова "Оболонь" Оболонський Ященко Вадим Валерійович 9-11
406 Дворова "ФК Рейнджер" Деснянський Гасанов Алі 12-14
407 Дворова "Атлетік" Печерський Матвієнко Іван Петрович 12-14
408 126 Дніпровський Дерєменко Святослав (капітан) 9-11
409 Дворовая"Локоматив" Дарницький Смолянко Іван Іванович 15-17
410 ДвороваСмена" Оболонський Іванов Євген Олександрович 15-17
411 Дворова "Вирлиця" Дарницький Пінчук Єгор (капітан) 12-14
412 Дворова "Восход" Дарницький Шевій Константин (капітан) 12-14
413 Дворова "Гном" Дарницький Воробей Віталій (капітан) 12-14
414 Дворова "Мажор" Дарницький Шевченко Сергій (капітан) 15-17
415 Дворова "Райтер" Дарницький Беклич Артем (капітан) 15-17
416 Дворова "Сівас спорт" Дарницький Кудинов Едуард (капітан) 15-17
417 Дворова "Дезарди" Дарницький Кроворот Віталій (капітан) 15-17
418 Дворова "ДВРЗ" Дарницький Таланов Андрій (капітан) 12-14
419 Дворова "Зміна" Дарницький Волнович Артем (капітан) 15-17
420 Дворова "Живчик" Дарницький Зайцев Констянтин (капітан) 15-17
421 245 Оболонський Медведенко Миколай 15-17
422 226 Оболонський Кривенко Ярослав 9-11
423 Дворовая "Аир маш" Дарницький Коваленко Дмитрій (капітан) 12-14
424 Дворова "Дарничани" Дарницький Чемиречко Володимир (капітан) 12-14
425 229 Дніпровський Кумекбаєв Шумаш Жумагадійович (тренер) 12-14
426 183 Дніпровський Шейкін В`ячеслав Олескандрович (капітан) 12-14
427 Дворова "АЛФ" Деснянський Єгипко Євгеній Володимирович 15-17
428 Дворова"Дербі" Деснянський Куліковський Владислав 12-14
429 Школа"Екологія та культура" Оболонський Ніжник Богдан 9-11
429 Дворова "Стріла" Деснянський Іваненко Дмитро 12-14
430 Дворова "ГазМяс" Деснянський Тихоміров Володимир Васильович (капітан) 15-17
431 Дворова "Лісовий" Деснянський Руденко Віталій Олександрович (капітан) 12-14
432 Дворова "Харді Бойз" Дніпровський Головаь Роман 12-14
433 Дворова "Воскрісенка" Дніпровський Денисенко Денис Васильович 15-17
434 НВК №240 Оболонський Тимченко Євген 12-14
435 Дворова "Динамо-Київ" Дніпровський Січков Дмитро Євгенович 12-14
436 Дворова "Промінь" Дарницький Підлісний Василь Петрович 12-14
437 182 Дніпровський Корнутіч Руслан Олегович (тренер) 9-11
438 238 Деснянський Данилов Віктор Віталійович 9-11
439 Дворова"Київстайл" Дарницький Філозоп Юрій Олегович (капітан) 12-14
440 202 Деснянський Мізер Марта 12-14
441 Дворова "Сатурн" Дарницький Недосєк Артем Валерійович (тренер) 15-17
442 Дворова "Ліверпуль" Дніпровський Заїка Олександр Миколайович 12-14

Поради від переможців турніру з міні-футболу-2009 на кубок Віктора Пилипишина

Роман Яремчук: „Ми збираємося повторити свій торішній тріумф. Тож стережися, супернику!”

yaremchukНародився 27 листопада 1995 року
Футболом займається 6 років
Футбольне амплуа: нападник
Мрія: стати відомим футболістом
Захоплення, крім футболу: баскетбол, теніс, волейбол

Я мрію стати відомим футболістом, тож перемога у турнірі на кубок Віктора Пилипишина підтвердила, що я не помиляюся у своєму виборі й з часом обов’язково вийду на поле у формі національної збірної. Ці змагання додали мені впевненості у власних силах, віри своїм партнерам та професійної майстерності.

У школі вчителі почали краще ставитися, директор більше поважати та пишатися нами. Адже нашим успіхом ми відстояли честь школи, району. А фото нашої команди зараз розміщено на дошці пошани. Чи змінилося ставлення дівчат? Вони й до цього увагою не обділяли!

Секрет успіху команди?

Настрой, бажання перемогти та постійні тренування. Близько 6 раз на тиждень. У критичні моменти гри нас дуже виручав воротар, особливо це відчувалося у півфіналі та фіналі.

Тож тим, хто цього року вперше вийде на поле турніру, насамперед бажаю налаштуватися на нашу команду, адже ми знову будемо грати та плануємо повторити свій тріумф, але вже у старшій групі. Тож стережися, супернику!

Читати поради інших учасників

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»




Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!