Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
П'ятниця, 23 вересня 2011, 12:12    |

"Фейсбуківці" розповіли Віктору Пилипишину про своє бачення розвитку Києва

DSC07229Лідер громадського руху «Кияни передусім!» та засновник благодійного фонду «Діти передусім!» Віктор Пилипишин зустрівся із деякими своїми он-лайн друзями, з якими він регулярно спілкується на власній сторінці в соціальній мережі «Facebook» і кількість котрих збільшується щодня.

 На даний момент Інтернет-друзів Віктора Пилипишина на «Facebook», які прагнуть до позитивних змін у столиці, вже майже 2000. Наскрізною темою «чаювання», як зустріч назвали самі фейсбуківці, був пошук ідеї, яка стане об’єднувальною для всіх киян:

- Дуже легко об’єднуватися проти когось, або проти чогось, - зазначив Віктор Пилипишин, - але що далі? Не маючи якоїсь спільної об’єднувальної ідеї, зруйнувавши щось, ми не побудуємо нове. Тобто ми приречені на провал. Тому, на моє переконання, аби втілити в життя прагнення кожного киянина щодо змін на краще, ми маємо об’єднатись навколо будь-якої саме позитивної ідеї.

Учасники ділилися своїми проблемами, пропонували власні шляхи їх вирішення, задавали питання, дискутували – загалом присутні, які на початку зустрічі дещо ніяковіли, наприкінці вже мінялися контактами, активно обговорюючи лейтмотив зустрічі.

Головний висновок, який зробили після «чаювання» он-лайн друзі Віктора Пилипишина – «ми готові робити рідне місто кращим не лише в Інтернеті, а й у реальному житті».

Лідер громадського руху «Кияни передусім!» має за мету зробити такі зустрічі регулярними, і запрошує всіх охочих до об’єднання заради позитивних ідей, після яких, як відомо, народжується прагнення власноруч покращувати своє життя та життя у місті.

Шановні користувачі мережі Інтернет! Кожен, хто хоче приєднатись до вищезгаданих зустрічей з Віктором Пилипишиним та іншими активними киянами, може це зробити на його сторінці в Facebook, або повідомити про своє бажання за адресою: kyiv@peredusim.kiev.ua.

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!