Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Понеділок, 21 березня 2011, 15:57    |

Здоров’я створи сам!

Таку назву має двадцятигодинний навчальний лекційно-практичний курс, що викладається на факультеті здорового способу життя в Університеті третього віку. Викладачі – подружжя Євгена і Ірени Ґолибарди – протягом багатьох років вивчають та використовують систему оздоровлення Кацудзо Ніші.

Причому, йдеться не про самолікування, а саме про самооздоровлення і омолодження шляхом мобілізації власних психофізіологічних можливостей організму людини і їх гармонійного використання.

З першого заняття студенти включаються в роботу над тілом, інтелектом і духом. Причому, у цій роботі немає жодної екзотики, містики чи якихось елементів нині модних тенденцій, якими дехто намагається заповнити вакуум, що утворився в системі охорони здоров’я.

В атмосфері взаємної довіри між викладачами і студентами відбувається планомірне освоєння практичних методів і прийомів авторегулювання життєво важливих процесів в організмі людини.

Подружжя Ґолибарди передає слухачам не книжну чи газетну інформацію, а лише знання і навички, які вони особисто опрацювали і підтвердили власним багаторічним досвідом оздоровлення і омолодження.

Упродовж десяти занять студентам надається можливість зрозуміти себе як досконало створену, самодостатню систему, в якій Творець заклав все необхідне для щасливого життя.

Тут варто звернути увагу на деякі фрагменти з тематичного плану, за яким відбувається інтелектуальне і психофізіологічне вдосконалення слухачів:

1. Графік життя і динаміка вікових змін.

2. Огляд сучасних шкіл і методів самооздоровлення.

3. Традиційний (симптомно-локальний) і системний (причинно-цілісний) підходи до оцінки органічних можливостей людини в сфері оздоровлення.

4. Конструктивно-технологічна концепція К. Ніші: загальна схема уявлень, елементи, рушійні сили, параметри і пропорції в системі кровообігу.

5. Шість правил К. Ніші та огляд їх практичного застосування.

6. Сімейний досвід організації життя за принципом «Здоров’я створи сам!» (як готуємося до сну, як починаємо ранок, розпорядок дня і його дотримання, чим і коли харчуємося).

7. Дихальна профілактика серцево-судинних хвороб, фізіологічні графіки і контрольні таблиці.

8. Інтелектуальний аспект організації життя.

Кожен пункт супроводжується наочною демонстрацією методів, прийомів, процедур, які виконують викладачі, заохочуючи брати участь у оздоровчо-омолоджуючих вправах.

Слід зазначити, що ефект цієї системи залежить виключно від праці людини над собою.

Зрештою, те, що основною причиною хвороб більшості людей у нашу напружену епоху є лінощі, черговий раз підтверджено практикою проведення занять за цим курсом.

Адже на жаль, багато хто звик бути лише слухачем. Це не дивно для тих, хто вже багато разів розчаровувався у різноманітних «чудодійних» системах оздоровлення. Мовляв, побачимо, послухаємо, що ви нам тут запропонуєте… Такі слухачі також отримували задоволення від занять, але вони не супроводжували своє сприйняття конкретною роботою із власним тілом. А тому, прослухавши весь курс та усвідомивши його практичну корисність, не відпрацювали практичних навичок. Натомість ті учасники, які від першого заняття включилися в роботу і почали дотримуватися запропонованого режиму та виконувати рекомендовані вправи, побачили очевидний позитивний результат і стали на шлях реального оздоровлення.

У кожному разі, всі, кому довелося пройти цей курс були щиро вдячні викладачам-волонтерам Євгену і Ірені Ґолибардам.

Стефан КОСТКА

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!