Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Без мандата

Віктор Пилипишин прийняв виклик телеканалу та відмовився від усіх матеріальних благ 

Багатьом політикам та іншим відомим громадським діячам до душі життя за принципом – «спочатку було слово…». Як правило, трьома крапками все й закінчується. Що що, а віртуозно говорити та позувати перед камерами вони вміють на відмінно. Цікаво, а як би вони себе поводили, лишившись сам на сам із конкретними буденними проблемами людей? За таких умов замість «трьох крапок» мала б бути конкретна дія. Напевно, більшість політиків зробила б усе, щоб просто не опинитись у подібній ситуації, бо просто розмірковувати над труднощами може кожен, а спробувати щось змінити – одиниці.

Щоб зняти маски з вищезгаданих діячів та показати людям хто є хто, канал «1+1» за допомогою нового реаліті-шоу «Без мандата» вирішив влаштувати політикам справжню перевірку «водою та вогнем». Що зможе зробити політик, якщо буде позбавлений усіх важелів впливу, гаманця, мобільного телефону, інших матеріальних благ та стане членом звичайної української сім’ї? Чи зможе він гідно протистояти усім труднощам?

За умовами експеримент тривав п’ять днів. Політик не знав заздалегідь, у яку родину він потрапить, а родина не знала, хто саме з представників політичного істеблішменту опиниться на порозі їхнього будинку. І для "слуг народу", і для родин, це було справжнє випробування, тест на хоробрість і порядність.

Одним з тих небагатьох громадських діячів, хто не злякався прийняти виклик телеканалу, виявився лідер громадського руху «Кияни передусім!» та голова Шевченківської райдержадміністрації міста Києва Віктор Пилипишин. Чи зможе він спростувати останнім часом популярну тезу «усі вони однакові» та довести протилежне, глядачі каналу зможуть дізнаватись на власні очі 24 вересня о 20:00.

Додати коментар

Для того щоб добавити коментар заповніть нижче всі поля.


Захисний код
Оновити

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!