Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

V-ий Міжнародний тріатлон «Слов’янська Хвиля»
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: V-ий Міжнародний тріатлон «Слов’янська Хвиля»

V-ий Міжнародний тріатлон «Слов’янська Хвиля» 29/05/2011 04:52 #166

• milena
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 9
Відкритий чемпіонат України з тріатлону на довгій дистанції.

Плавання 1,9 + Вело 90,0 + Біг 21,1 = 113 км

4 червня 2011 р., м. Переяслав-Хмельницький

Цього року традиційний міжнародний тріатлон «Слов’янська Хвиля» святкує свій маленький ювілей – 5 років.

Тріатлон – це молодий вид спорту, який динамічно розвивається і поширюється по всьому світу. На Україні тріатлон швидко почав розвиватися лише після того, як цей вид спорту було включено до програми Олімпійських Ігор. Наразі в нашій країні проводиться близько двадцяти змагань різного рівня з тріатлону на рік. Але тріатлон «Слов’янська Хвиля» - єдине змагання, яке проводиться на довгу, «напівзалізну» дистанцію – 113 км. Більше того, це один з двох «напівзалізних» тріатлонів на теренах колишнього СРСР. Тому нашими учасниками постійно є спортсмени Росії, Бєларусі, Молдови. Традиційно приїжджають також представники США, Австрії, Польщі, Угорщини.

І також традиційно в рамках наших змагань проходитиме відкритий чемпіонат України з тріатлону на довгій дистанції. Тож, цей статус забезпечує приїзд найсильніших тріатлетів України. Наприклад, минулого року в Переяславі перше місце посів чемпіон Світу з класичного тріатлону киянин Андрій Ястребов!

Цього року очікуємо рекордну кількість учасників та встановлення нових рекордів!

Учасники стартуватимуть на Канівському водосховищі поблизу дамби, пливтимуть два кола по 950 м вздовж дамби; надалі, вийшовши з води, переодягатимуться в транзитній зоні і їхатимуть на велосипеді в центр міста. Велотрасу прокладено через центр міста, далі – за містом в лісі. Всього – чотири кола. Другу транзитну зону та фініш організовано на головній площі міста – пл. Богдана Хмельницького, біля Міської Ради. Бігове коло організовано вулицями центра міста.

Початок змагань – о 9:00, закінчення – о 16:00. Перші учасники фінішують приблизно за чотири години після старту.

Додаткову інформацію можна переглянути на сайті тріатлону «Слов’янська Хвиля» - 2011: www.triathlon.com.ua.

Запрошуємо до співпраці! Підтримайте спортсменів на нашому спортивному святі! Зробіть свій внесок в розвиток спорту на Україні!
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.17 секунд

АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»

Результати

Університет третього віку

Відео

Останні коментарі

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

Розсилка

Iм'я:

e-mail:

Вiдписатись

Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!