Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Понеділок, 12 квітня 2010, 11:09    |

Футбольна боротьба за нетбуки почалася

2110-11 квітня в столиці стартував футбольний турнір на кубок Віктора Пилипишина, який проходить за підтримки громадського руху „Кияни передусім!”, благодійного фонду „Діти передусім!” та Шевченківської райдержадміністрації. В ці дні в боротьбу за головний приз змагань – нетбуки вступило більше 60 шкільних команд з 350 зареєстрованих.

Субота. 10.00. Одночасно на п’яти стадіонах Шевченківського району почалися перші матчі з міні-футболу на кубок Віктора Пилипишина. Це – шкільні команди у молодшій – 9-11 років, середній – 12-14 років та старшій групі – 15-17 років. Випробувати свою майстерність та удачу на футбольному полі ризикнули хлопці з шкіл Шевченківського, Дарницького, Дніпровського, Подільського районів та багато дворових команд міста Києва.

Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що жодна команда не потрапила на змагання випадково, а всі хлопці готові боротися до кінця. Адже мрія всіх школярів – вийти у фінал та поборотися за звання кращих футболістів у столиці. Але змагання є змагання. І для когось вони закінчилися вже цими вихідними, інші ж продовжать боротьбу у другому відбірковому турі. 10-11 квітня боротьбу закінчили 32 команди.

- Щиро вітаю всіх юнаків, які пройшли до наступного етапу змагань, та хочу підтримати тих, хто, на жаль, залишив нас. Не засмучуйтеся, продовжуйте грати у свою улюблену гру, покращувати свої вміння і приходьте на турнір наступного року. Впевнений, удача обов’язково вам посміхнеться, - наголосив Віктор Пилипишин.

„Цей турнір, ми сподіваємося, допоможе багатьом родинам згуртуватися, весело та з користю провести час. Адже у буденному житті батькам не завжди вдається проводити вдосталь часу зі своїми дітьми, разом відпочивати, займатися спортом. Такий дефіцит спілкування з дітьми мені добре знайомий з власного досвіду. Тому громадська організація „Кияни передусім!” особливу увагу приділяє сімейному дозвіллю”.

 

Наступні відбіркові ігри проходитимуть 16-18 квітня на 22 стадіонах Шевченківського району, збудованих у 2007-2009 рр. А восени на всіх учасників турніру чекають видовищні ігри 1/16, 1/8, ¼ фіналу, а також півфінал і фінал.

Нагадаємо, до участі в турнірі на кубок Віктора Пилипишина запрошуються команди з семи хлопців віком 9-17 років. Переможці змагань отримають цінні призи: 1-е місце – нетбуки, 2-е місце – фотоапарати, 3-є місце – плеєри iPod.

Подробиці та реєстрація команд за тел. 4-999-888.

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!