Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Середа, 13 січня 2010, 00:00    |

100 тис. дитячих усмішок зігріли будиночок Святого Миколая

На радість всій столичній малечі вдруге у парку Т. Шевченка на час свят відкрилася резиденція Святого Миколая. Тож у новорічні канікули будиночок Чудотворця став осередком дозвілля дітей, який відвідало понад 100 тис. юних киян разом з батьками. Такий подарунок до Нового року та Різдва мешканцям столиці зробили ГО „Кияни передусім!" та Шевченківська райдержадміністрація на чолі з Віктором Пилипишиним.

Цікавість до будиночку Святого Миколая виявили не лише школярі та дошкільнята. Серед гостей доброго дідуся були помічені також студенти, солідні бізнесмени, молоді матусі. Адже заповітна мрія є у кожного, а на свята так хочеться повірити у казку, новорічне диво. Тим більше, що народна легенда стверджує, якщо Чудотворцю на вушко шепнути найзаповітніше бажання, воно обов'язково здійсниться наступаючого року.

Діти на гостинах, крім спілкування з чарівником, мають можливість побешкетувати, пограти в ігри, поспівати разом зі Сніговиками, Ялинками, Щедрим Вечором, Зимою. А на згадку отримують солодкого „миколайчика" та фото з Миколаєм Чудотворцем. Все це абсолютно безкоштовно.

Святий Миколай завітав до Києва не лише з метою розважити дітей. Його до нашого міста привела почесна та благородна місія - допомогти немовлятам, які народилися дочасно. Звичайно, у цій справі він розраховує на допомогу киян. Отож разом з ГО „Кияни передусім!" та Шевченківською райдержадміністрацією він запрошує долучитися до акції „Допоможи Святому Миколаю - збережи життя дитині". І вже є результати.

Протягом новорічно-різдвяних канікул на допомогу немовлятам столичного пологового будинку № 7 кияни перерахували понад 300 тис. грн. Ці кошти будуть направлені на придбання апарата штучної вентиляції легенів, хірургічного стола, апарата УЗД та іншого медичного обладнання.

- Другий рік поспіль кияни продемонстрували свою небайдужість, долучившись до благодійної акції „Допоможи Святому Миколаю - збережи життя дитині". За час її проведення вони перерахували понад 300 тис. грн. на придбання медичного обладнання для пологового будинку № 7, - зазначив почесний голова ГО „Кияни передусім!" та Шевченківського району Віктор Пилипишин. - Нагадаю, минулого року за сприяння мешканців столиці ми зібрали 20 тис. подарунків (іграшки, книжки, одяг), які стали новорічним сюрпризом для вихованців 25 дитбудинків України.

Допомогти може кожен, надіславши SMS на короткий номер 7585 з текстом «Діти» або перерахувавши гроші: ВАТ КБ „Хрещатик", МФО 300670, юридичній особі Всеукраїнський благодійний фонд „Діти передусім", код ЄДРПОУ 36468830, р/р № 26001000122226. Акція триватиме до 14 січня. Не будьте байдужими до чужої біди!

Якщо ви ще не встигли погостювати у Святого Миколая, то поспішайте. Шевченківська райдержадміністрація та ГО «Кияни передусім!" запрошують киян відвідати будиночок до 14 січня. Час роботи з 11 до 18.00.

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!