Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Понеділок, 14 березня 2011, 00:00    |

Нотатки на полях Стратегічного плану, або як порозумітися з інвесторами

Днями засоби масової інформації повідомили, що, за розрахунками Київської міської державної адміністрації зупинка усіх конфліктних забудов у Києві коштуватиме місту 1 млрд. грн., яких, наразі, у міському бюджеті не передбачено. Тим самим столична адміністрація визнає свою неспроможність (або небажання) порозумітися з інвесторами, проте активно виступає проти руйнування пам'ятників архітектури у місті. У подальшому КМДА має намір запропонувати Київській міській раді вишукувати шляхи вирішення проблеми. Очевидно, що колегіальний орган для скасування раніше прийнятих рішень має знайти шляхи та джерела компенсації документально підтверджених витрат інвесторів, що спричинить недофінансування інших витрат міського бюджету, або питання так і залишиться невирішеним.

Громадський рух "Кияни передусім!" висловлює категоричну незгоду з такими підходами. Ми закликаємо міську владу розпочати відкритий діалог із забудовниками, оприлюднивши детальний перелік проблемних об'єктів в історичній частині нашого міста із зазначенням переліку інвесторів та забудовників. Адже на сьогодні мешканці житлових будинків, що знаходяться поруч із новобудовами, не знають завдяки кому вони отримали такий клопіт.

Мають бути оприлюднені питання, які є спірними та залишаються неврегульованими між міською владою та інвесторами-забудовниками, вимоги влади, претензії киян та документально підтверджені суми вимог грошової компенсації забудовникам.

Громадськість має бути поінформована про виконання забудовниками вимог укладених на виконання рішень Київради договорів, дотримання обмежень, встановлених чинним Генеральним планом м. Києва, сплатою ними орендних та інших платежів, передбачених договорами та законодавством.

Серед питань, що можуть обговорюватися із добросовісними забудовниками – внесення змін у чинні договори в частині пониження етажності забудови, коригування проекту, виділення інших земельних ділянок, збереження історичних фасадів, тощо.

Якщо ж переговорний процес зайде у глухий кут, громадськість має сказати своє слово щодо можливості та доцільності викупу у забудовників історичних будівель, повернення земельних ділянок місту та визначити перспективи їх використання.

За умови пасивності столичної влади у розв'язанні питань руйнування пам'ятників архітектури у центральній частині міста, громадськість має оголосити збір коштів серед небайдужих киян для розрахунків із забудовниками.

Громадський рух "Кияни передусім!" готовий до об'єднання з усіма зацікавленими громадськими організаціями та мешканцями Києва для збереження нашої історичної спадщини.

Врегулювання цього питання має передувати закінченню роботи по розробці довгострокової Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, яке анонсовано до Дня Києва, оскільки без розв'язання накопичених проблем кияни отримають гарно оформлений документ, який ризикує залишитися декларативним.

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!