Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Понеділок, 08 жовтня 2012, 13:57    |

Сім причин іти до Ради

VO1R4170_11Чому я йду до Верховної Ради? Мене про це постійно запитують, але перш за все я спитав сам себе. І відповів максимально чітко, ясно і щиро.

По-перше, я йду до Ради тому, що мені набрид непрофесіоналізм влади, політичний галас в парламенті, переливання з пустого в порожнє. Депутати керуються лише власними політичними амбіціями.

По-друге, мені остогидла політична війна, що точиться у парламенті та розповзається всією країною, наче ракова пухлина. Вона розповсюджує метастази громадського конфлікту серед народу. Я все розумію: можна мати різні політичні погляди, але не можна через це робити українців ворогами одне одному.

По-третє, для мене є нестерпною ситуація, коли порожня балаканина у парламенті пріоритетніша за реальні справи. Країна потребує їх, як жива істота потребує води та повітря. Конкретні справи є незрівнянно більш важливими, ніж тисячі патетичних промов. Від балаканини ще ніхто краще жити не став – окрім тих, кому за балаканину платять.

По-четверте, я йду до парламенту, бо знаю, що там робити. Вже сьогодні маю пакет законодавчих ініціатив в сфері освіти, медицини, ЖКГ, міського управління. Спільно з фахівцями розроблена детальна поадресна програма дій по Шевченківському району. Моє завдання – зробити так, щоб вона виконувалась у повному обсязі.

По-п’яте, я йду до парламенту, бо більше не можу дивитися, як день у день втрачаються надбання Шевченківського району. Ми з вами наполегливо працювали, аби Шевченківський район став кращим районом столиці. Нас зупинили, і ось тепер я повертаюсь, щоб наш район знову став лідером.

По-шосте, я йду, бо відчуваю підтримку багатьох людей, які стоять за мною. Це мої однодумці, з якими працюємо разом у русі «Кияни передусім!», колеги та партнери. Своєю працею ми довели, що нам не байдужа доля міста та країни. За мною – мешканці Шевченківського району, які вже неодноразово підтримували мене та мої ідеї. Ми впевнені, пройшовши до Верховної Ради, зможемо змінити життя на краще. З такою командою ми переможемо. Я в це вірю.

Останнє, сьоме. Я йду до парламенту, щоб кожен ваш голос не пропав даремно. Віддайте голос за свого представника у Верховній Раді, а він, відповідно, віддасть його за вас в сесійній залі. Закликаю кожного не пожалкувати часу та зробити свій вибір 28 жовтня. Якщо тебе не влаштовує те, що відбувається в країні, прийди на дільницю. Доведи владі, що маєш право на іншу країну. Пам’ятай – один твій голос може змінити все!

Віктор Пилипишин

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!