Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Вівторок, 23 листопада 2010, 13:52    |

Нова благодійна картка Visa від банку «Хрещатик» і Благодійного фонду «Діти передусім!»

454645656Київ, 23 листопада 2010 р. — Сьогодні банк «Хрещатик» спільно з Благодійним фондом «Діти передусім!» і Visa оголошують про запуск в Україні нової банківської картки з благодійною програмою. Мета цієї програми — допомогти дітям, які над усе потребують допомоги: сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також талановитій творчій молоді — всім тим, хто перебуває під опікою фонду «Діти передусім!».

Проблема знедолених дітей дуже гостро стоїть в Україні. Згідно із статистикою Міністерства України у справах молоді, сім'ї і спорту, наразі в Україні налічується близько 100 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують особливого захисту і підтримки.

Оформивши благодійну картку, українці отримають можливість без додаткових зусиль і значних фінансових витрат робити регулярні благодійні пожертви на користь дитячого фонду і таким чином допомога дітям.

Благодійну картку Visa «Діти передусім» можна оформити у всіх установах банку «Хрещатик». З кожної транзакції, здійсненої по картці, на рахунки Благодійного фонду відраховується відсоток від суми транзакції (0,5% або 1%) або фіксована сума грошей (1, 3, 5, 10 гривень) — за вибором власника картки. Держателі зарплатних карток також мають можливість відраховувати у Благодійний фонд 1 гривню з кожної транзакції при знятті готівки у банкоматах банку.

Таким чином, просто сплачуючи карткою VISA «Діти передусім» банку «Хрещатик» регулярні покупки, держателі картки можуть зробити свій внесок у благородну справу допомоги дітям.

У рамках програми планується випуск благодійних платіжних карток VISA Electron, VISA Classic, VISA Gold і Visa Platinum. Усі клієнти банку «Хрещатик» — держателі інших карток VISA — також можуть здійснити перерахування з власного карткового рахунку на рахунок Благодійного фонду через банкомати банку «Хрещатик». При цьому такі перерахування здійснюються без сплати комісії за перерахування, аби кожна гривня була спрямована на допомогу дітям.

Дмитро Гриджук, голова Правління банку «Хрещатик» відзначив: «Достеменно відомо, що в Україні дуже багато людей, які готові надати допомогу дітям, проте не завжди просто здійснити це. Банк «Хрещатик» і платіжна система Visa створили простий і зручний інструмент, котрий надає будь-якій людині можливість стати благодійником, проявити солідарність і співчуття та зробити свій внесок у загальну справу допомоги знедоленим дітям».

«Гасло нашого фонду — слова Оскара Уайльда «Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими», — підкреслила Олена Антонова, голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Діти передусім!». — Щасливе життя, повноцінний розвиток і благополуччя дитини — головна мета діяльності нашого фонду. Як засновник фонду я дуже рада тому, що завдяки картці Visa “Діти передусім” дедалі більша кількість небайдужих людей матимуть змогу надати посильну допомогу дітям. Адже допомагаючи і даруючи дітям радість, ми, дорослі, самі стаємо щасливішими, а наш світ — ще фантастичнішим!».

Благодійні картки Visa Affinity є предметом гордості Visa. Вони користуються популярністю у всьому світі, допомагаючи збирати громадські кошти на допомогу різноманітним некомерційним організаціям — навчальним закладам, різним фондам і спортивним комітетам. У країнах СНД, зокрема Україні і Росії, карткам Visa Affinity відведено особливу роль — підтримка дітей, які потребують допомоги у житті і творчості.

Світлана Георбелідзе, голова представництва Visa в Україні: «Для компанії Visa велика честь виступати партнерами у реалізації благодійної програми на платформі банківської картки. Перші благодійні картки Visa з’явились у середині 80-х у США, наразі вони завоювали визнання по всьому світу, допомагаючи збирати громадські кошти і спрямовуючи допомогу туди, де вона особливо потрібна. Ми сподіваємось, що нові благодійні картки Visa “Діти передусім” відкриють шлях до виховання масової культури приватної благодійності, яка тільки-но зароджується у нашій країні».

Інформація про банк «Хрещатик»

Публічне акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 25.05.10 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема PricewaterhouseCoopers.

Має високий рівень надійності збереження вкладів, підтверджений національним агентством «Кредит-Рейтинг», входить до числа 15 найбезпечніших банків, за версією щотижневика «Контракти», до двадцятки найстабільніших банків країни, за рейтингом газети «Дело», та до десяти українських банків, яким найбільше довіряють, за версією журналу «Банкиръ».

Основні фінансові показники за ІІІ квартали 2010 р.: фінансовий результат — 5,51 млн. грн., чисті активи — 6,96 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель — майже 4,62 млрд. грн., депозити юридичних осіб — 1,7 млрд. грн., депозити фізичних осіб — 2,64 млрд. грн.

Мережа банку складається зі 180 установ у Києві та інших регіонах України.

Детальніша інформація за адресою: www.xcitybank.com.ua

Управління зв’язків з громадськістю і ЗМІ банку «Хрещатик»

Тетяна Зарембо

+380 (50) 6980242

+380 (44) 461-0372

zarembo@xbank.com.ua

Інформація про компанію Visa

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателів карток, торговельно-сервісних підприємств, фінансових та урядових установ у більше ніж 200 країнах світу до швидкої, безпечної і надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються завдяки глобальній інноваційній процесинговій системі VisaNet, що здатна оброблювати понад 10 000 транзакцій на секунду, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і гарантії здійснення платежів для торговельно-сервісних підприємств. Visa не є банком, не емітує платіжні картки, не встановлює комісії або відсоткові ставки для споживачів, а також не видає кредитів держателям карток. У свою чергу, інноваційні рішення Visa дають змогу фінансовим організаціям пропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, включаючи дебетові, передоплачені і кредитні карткові продукти.

Детальніша інформація доступна за адресою: www.visa.com.ua

Прес-служба Visa Inc. в Україні

Тетяна Патокова

The Willard Group

+380 (67) 466 40 24

tp@twg.com.ua

 

Інформація про Всеукраїнський благодійний фонд «Діти передусім!»

Всеукраїнський благодійний фонд «Діти передусім!» є благодійною, недержавною, неприбутковою організацією, включеною до Реєстру неприбуткових організацій та установ.

Детальніша інформація за адресою: www.dity.peredusim.kiev.ua

Виконавчий директор

Юрій Різняк

+380 (50) 3755143

+380 (44) 422-0000

riznyak@co.gks.kiev.ua

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!