Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Вівторок, 02 травня 2017, 08:25    |

У Києві пройде Книжковий арсенал

e46f8d7-arsenal285З 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі проходитиме VII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", що об’єднує літературу й мистецтво.
Фокус-тема фестивалю "Сміх. Страх. Сила" – цього року говоритимуть про природу сміху, його багатоликість і визначальну роль у часи криз, як ми сміємося сьогодні, коли звичний світ дезінтегрується, і чи можна сміятися в такі часи.
На заході представлять новинки понад 150 видавництв.
Також заплановані зустрічі з понад 50 відомими письменниками, літературними діячами та митцями зі США, Канади, Великобританії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії, Румунії та інших країн.
На дітлахів чекає низка нових книг, а також оновлений простір інноваційно-освітнього проекту "Арсенал ідей".
Кураторська програма Оксани Забужко "Розкажи мені про мене" пропонує розмову на 4 дії з Ольгою Токарчук (Польща), Аскольдом Мельничуком (США), Гайке Марією Йогенінґ (Німеччина) і Сергієм Сингаївським (Україна), які ділитимуться думками про те, що може література в світі, який зненацька перестав бути зрозумілим.
Музична програма цього року буде представлена Міжнародним проектом експериментальної електронної музики та медіа-арту "EM-VISIA".
Увазі відвідувачів представлять широкий спектр сучасної електронної музики – від концертних творів композиторів академічної електроакустичної музики, аудіо-візуальних перформансів, сонорних інсталяцій до виступів музикантів експериментальної електронної музики та відео-арту.
Також у програмі благодійні, перфомативні проекти, виставки ілюстрацій і артінсталяції, кінопокази.
Вартість вхідних квитків: повний квиток – 60 гривень, пільговий квиток (пенсіонери, школярі, студенти (за наявності посвідчення)) – 30 гривень, сімейний квиток (на двох дорослих і одну-чотири дитини віком від 12 років) – 130 гривень.
Діти до 12 років, інваліди 1-2 груп, військовослужбовці строкової служби, учасники та ветерани АТО, музейні співробітники та члени Спілки художників проходять безкоштовно (за наявності посвідчення).
За матеріалами: http://kiev.pravda.com.ua
 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!