Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Четвер, 11 лютого 2010, 10:48    |

У столиці відбувся конгрес громадського руху „Кияни передусім!”

MJ7J129110 лютого в столичному Жовтневому палаці відбувся установчий конгрес громадського руху „Кияни передусім!”, де зібралося більше 3 тисяч активістів. Він об’єднав киян заради змін у столиці. Рух не має політичного забарвлення, він відкритий для всіх, хто вважає себе патріотом Києва.

„Кияни не хочуть і не будуть більше мовчати, - заявив лідер громадського руху Віктор Пилипишин. - Наш громадський рух не політичний. Він платформа для єднання. Суть нашого об’єднання віддзеркалена у назві. Ми стверджуємо – міська влада повинна передусім захищати інтереси киян, а не працювати на свою кишеню. „Кияни передусім!” - це демократичний рух, створений людьми для людей. Це рух, який закликає до відповідальності громадськість. Це рух, який закликає до змін у Києві”.

 

За словами організаторів, конгресу, сьогодні Києву потрібен міський патріотизм. Свою програму дій громадський рух „Кияни передусім!” визначив у рамках семи кроків.

„Перший крок ми вже зробили – об’єднались в єдиний рух патріотів Києва, - повідомив Віктор Пилипишин. - Другий крок – формуємо команду професіоналів. Третій крок – створюємо стратегію розвитку Києва. Четвертий крок – 30 травня приводимо цю команду до влади в районах. П’ятий крок – за допомогою районів ініціюємо дострокові вибори мера та Київради. Шостий крок – ми приводимо на Хрещатик, 36 порядних професійних управлінців. Сьомий крок – ми реалізуємо стратегію розвитку міста”.

За його словами, громадський рух об’єднав кращих фахівців у різних сферах. Сьогодні вони працюють над Економічним планом розвитку Києва, який стане програмою дій нової міської влади.

„Щоб врятувати Київ не треба чекати манни небесної. Ні з боку парламенту, ні з боку Президента, ні з боку національних політиків. Цю роботу за нас ніхто не зробить. Майбутнє Києва залежить тільки від нас, від киян. Приєднуйтесь до нас заради своїх дітей, своїх родин, заради свого майбутнього, заради Києва, заради України!”, - заявив Віктор Пилипишин.
 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!