Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Четвер, 28 квітня 2011, 14:05    |

Пилипишин не завдав збитки Києву, а допоміг зекономити

23Висунені звинувачення колишньому голові Шевченківського району Віктору Пилипишину не витримують жодної критики. У діях керівництва району стосовно будинків по проспекту Перемоги 8-А та 8-Б немає нічого кримінального. При реалізації задуманого інвест-проекту район та місто отримали б замість двох старих аварійних будинків нові об’єкти. Про це повідомив адвокат Пилипишина Сергій Гребенюк.

„Ще на початку 90-х років ці будівлі були визнані аварійними. В одному з них дійсно знаходилась вечірня школа. Причому учні та вчителі щоденно ризикували своїм здоров’ям, перебуваючи в цьому приміщенні, -повідомив Гребенюк. - Але в міста довгий час не доходили руки, щоб вирішити цю проблему. Лише в 2004 р. (задовго до появи Пилипишина в Шевченківському районі) КМДА ухвалила розпорядження про знесення цих будинків. Справа тягнулась роками через відсутність грошей у району”.

За словами адвоката, тільки в 2008 р. Шевченківська райрада ухвалила новий інвест-проект. Район домовився з інвестором про знесення за кошти останнього двох аварійних будинків з компенсацією району їх залишкової вартості і будівництвом на їх місті нових споруд, де б районна громада отримала свою частку. Мова не йшла про продаж приміщень для приватного користування. Знесення було обов’язковою умовою на виконання рішення КМДА.

„Будинки на проспекті Перемоги передали у власність інвестора, оскільки інакше він не зміг би отримати на рівні міста дозволи на знесення будинку та подальше будівництво. Цього вимагало діюче законодавство, - стверджує Гребенюк. - На жаль, криза 2008 р. боляче вдарила по столичному будівництву. Десятки будівельних майданчиків завмерли. Цей інвестиційний проект не зміг реалізуватись у визначений термін через відсутність коштів”.

За його словами, в цій історії голова району Віктор Пилипишин виступав як виконавець розпоряджень міськадміністрації, а потім районної ради. Якщо міський прокурор переймається відчуженням учбового закладу - чому він не задає питання посадовцям КМДА, які свого часу розпорядились його знести?

„У цій ситуації діяти інакше, ніж вчинив Пилипишин, було неможливо. Мова йшла, по-перше, про безпеку людей, по-друге, про зобов’язання району перед міською владою. Віктор Пилипишин просто виконував свої службові обов’язки і не тільки не завдавав якихось збитків столиці, а навпаки, допоміг зекономити кошти міського та районного бюджетів”, - вважає Сергій Гребенюк.

 

Усі бажаючі можуть поглянути на реальний стан будинків на проспекті Перемоги 8-А та 8-Б, які за словами прокурора „капітально відремонтовані”.

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!