Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Вівторок, 03 травня 2011, 15:20    |

Арешт Пилипишина – це «полювання на відьом»

av-2345Спроба арешту екс-голови Шевченківського району Віктора Пилипишина – це «полювання на відьом» з боку Олександра Попова та його команди.

Так столична влада намагається перекласти відповідальність за кризу в столиці на колишніх районних керівників. За останній рік криза комунального господарства в Києві лише поглибилась. Це боляче б’є по рейтингу Попова та регіоналів. Тому вони шукають зовнішніх і внутрішніх ворогів. Спроба арешту Пилипишина, обшук у голови Печерської РДА Сущенка, «маски-шоу» в Головному управлінні екології КМДА, яким керує колишній очільник Оболонського району Ягодка – все це вписується в одну схему. Її суть – перекласти відповідальність за ситуацію в Києві на колишніх голів райадміністрацій. Паралельне полювання за членами «молодої команди» носить інший характер. Їх, зокрема Комарницького і Супруненка, звинувачують в злочинах, які не пов’язані з керівництвом столицею в 2006-2010 рр. І це попри резонансні заяви Попова про розкрадання майна командою Черновецького. Вони уже начебто нічого не вкрали. Попову зараз потрібна керована більшість у Київраді. За рік, що минув можна було розслідувати не одну справу. Але тоді б сплили прізвища багатьох депутатів, у тому числі й від Партії Регіонів, які теж голосували за резонансні рішення у Київраді. Тому замість Черновецького і компанії «цапами-відбувайлами» стануть колишні голови районів. Які, до речі, свого часу активно опонували меру та його оточенню.

 

Ярослав Макітра, політолог

 
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!