Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
Середа, 25 серпня 2010, 11:33    |

Ліквідовувати райради можна тільки після референдуму

Діючі столичні депутати сьогодні не мають морального права приймати стратегічні доленосні рішення відносно майбутнього Києва, в тому числі про ліквідацію районних рад. Це можливо зробити лише після саморозпуску Київради та обрання її нового складу.

До того ж слід провести міський референдум і тільки за його підсумками приймати рішення про скасування райрад. Про це заявив голова Шевченківського району та лідер громадського руху „Кияни передусім!” Віктор Пилипишин.

„Столичні депутати мають намір назавжди відмовитись від виборів до районних рад, - повідомив Віктор Пилипишин. -  Механізм буде таким – депутати приймають звернення до своїх парламентських колег і просять змінити закон „Про столицю” таким чином, щоб Київрада могла самостійно приймати рішення про утворення і ліквідацію районних рад. Після того як Верховна Рада вносить необхідні зміни, міська рада цілком ліквідує місцеве самоврядування на рівні районів, а райдержадміністрації перетворює на звичайні філії КМДА”.

За його словами, корінь зла знаходиться зовсім не в системі представницьких органів влади. Проблема в законодавстві, в тій схемі, за якою ці районні ради обирались, і в самих партіях. В результаті ми отримали не представників громади, а бійців партії.

„Але чи дає це моральне право комусь, не спитавши думку людей, забирати в них право вибору? Про Верховну Раду можна сказати те ж саме, але ніхто поки що не додумався ліквідувати парламент, я вже не кажу про Київраду. Тільки тоді, коли люди самі дадуть добро на зменшення власних прав, це рішення буде моральним, законним і легітимним”, - заявив Віктор Пилипишин.

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!