Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail
П'ятниця, 22 жовтня 2010, 00:00    |

Олена Антонова: «Щоб забезпечити киян житлом потрібно 15 років і 10 млрд. доларів»

Заяви Київської міської адміністрації про забезпечення киян дешевим житлом - чергова порція популізму, яка нагадує славнозвісні «потьомкінські» села.

Насправді, щоб забезпечити житлом тільки столичних черговиків, потрібно 14-15 років, ціна питання $10 млрд. Про це заявила голова громадської організації «Кияни передусім!» Олена Антонова, коментуючи інформацію КМДА про те, що вартість житла для киян буде 2,5-4 тисячі гривень за квадратний метр.

Антонова нагадала, що у липні середня вартість житла у Києві за квадратний метр складала 1550 доларів за кв. метр, що дорівнює близько 12 400 гривням. На її думку, по-перше, при існуючих численних недобудовах говорити про нове будівництво житла зарано. А по-друге, Київ, знаходячись у важкому фінансовому стані на грані дефолту не в змозі з 2011 року компенсувати 20% вартості будівництва, та й держава навряд чи знайде 30% від вартості будівництва. Окрім цього, інші 50% повинні вкладати приватні забудовники, яким невигідно ставити ціну нижчу, ніж диктує ринок.

„Сьогодні на черзі для отримання житла в Києві стоїть 168 тис. сімей. Ще 100-150 тис. сімей є орендарями і потенційними черговиками. Щоб забезпечити квартирами тільки черговиків, треба побудувати 13,5 млн. кв. м житла. Враховуючи, що до кризи в столиці щорічно будували трохи більше 1 млн. кв. м, на це потрібно 14-15 років. Ціна побудови лише самої житлової площі складе $6,7 млрд. Додамо ще інфраструктуру (магазини, школи, дитсадки, побутова сфера, паркінги) – це ще 2,7 млрд. У підсумку ціна питання складає майже $10 млрд. На жаль, такі заяви міської влади є не більше, ніж привабливий PR напередодні виборів до райрад, або таким чином влада намагається підсолодити гірку пігулку руйнування місцевого самоврядування в столиці», - підсумувала Олена Антонова.

 
Банер
АДРЕСНА ПРОГРАМА ДІЙ ВІКТОРА ПИЛИПИШИНА
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
приймальні
 

Голосування

Чи готові ви взяти участь у експерименті – скинутися грошима, найняти іноземну кампанію і зробити кілька кілометрів дорожнього покриття? Таким чином, ми побачимо, чи реально зробити дорогу якісно і надовго, якщо робити її без «відкатів» і «на совість»
Результати
 
 
 
Університет третього віку

 

Відео

  

 
Діти передусім!
 

Останні коментарі

 

Творчість передусім!

Монолог

Во все века

Была Фемидой, Музой и Звездою,

Марией-матерью и Лыбедью-сестрою,

Носительницей доброты, любви,

И вечною дарительницей жизни,

А вы, великие мужи,

Презрев мои исконные деянья,

Одели на меня стальное одеянье,

И в руки дали щит и меч.

Зачем? Чтоб вас, мужи, беречь?

Чтоб неба синь мечом кромсать на тучки?

Тут вы, мужи, дошли до ручки.

Аве, Мария!

Иноземцева Лариса Михайловна, студентка Университета третьего возраста

Детальніше...    |   П'ятниця, 15 квітня 2011, 11:01
   
 

Корисні посилання

Персональний сайт Віктора Пилипишина

Блог Віктора Пилипишина на УП

 

Розсилка

 

Iм'я:

 

e-mail:

 

Вiдписатись

 
 
Форум активних Киян Форум активних киян Моє місто Моя карьера Мої розваги Спорт та туризм Моє авто Моя дача Смачненьке та корисне
Гаряча лінія
Телефон гарячої лінії громадського руху Кияни передусім!